Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przebarwienia na twarzy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-30, 14:41   #8
moniasass
Przyczajenie
 
Avatar moniasass
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 28
Dot.: Przebarwienia na twarzy

cytrynkę też używałam ale dostałam strasznego uczulenia w zyciu bym nie powiedziała że jestem na nią uczulaona...moje przebarwienia są tak okropne że wstydzę sie wychodzić na dwór bez kupy podkladu na twarzy jestem tak już załamana ,że niewiem co robić nie opalam sie robilam nawet próby watrobowe wszystko ok żadnych problemów hormonalnych żadnych tabletek antykopcyjnych niewiem bylam u lekarza dermatologa jak mi wystrzeliła z suma za dobra kurację która niby pomoże to się załamałam nie stac mnie poprostu na nią ....wstydzę sie ludzi bo z podkładem tak grubym na twarzy wyglądam jak lalka ....moze która z was ma takie problemy moze moze mi doradzić ?bede naprawde wdziecznamoże żle sie wypowiem ,bo ktoś kto nie ma tego czegoś na twarzy to nie zrozumie ciało możesz w jakims stopniu zatuszować ubraniem ,a twarz? próbowałam nawet pisać do znanych programów typu matamorfozy...klinika urody z nadzieją że może mnie wybiorą ...?no cóż ...zawsze mialam fajną skorę na twarzy nie mialam problemów z trądzikiem skąd to cholerstwo to niewiem

Edytowane przez moniasass
Czas edycji: 2012-05-30 o 14:47
moniasass jest offline Zgłoś do moderatora