Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-12-10, 09:52   #2816
czubasek20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 328
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Lalka przechytrzyła system. Co się ją położy na brzuch to ona fik na plecy...
Takim sposobem nie wiem jakim cudem ma ćwiczyć leżenie na brzuchu [emoji6]

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
Ja wczoraj dzownilam do fizjo dziecięcego, bo chciałam się poradzić co z tym leżeniem na brzuchu (moja akurat kładzona ma brzuch zasypia w 5s sekund) i fizjo powiedziała że do 3 msc nie ma się czym martwić. Kazała dzownic pod koniec grudnia gdyby się nie ruszyło i wtedy umawiać na konsultacje.



Cytat:
Napisane przez chudziaszek11 Pokaż wiadomość
O kurna jaka akcja. Siedzimy z tż w salonie i nagle słyszymy jak ktoś próbuje zaczerpnąć powietrza. W sekundę zebraliśmy się z tż i biegiem do sypialni. Porwałam młodego z łóżeczka, obróciłam na brzuch i dalej go między łopatki żeby udrożnić drogi oddechowe. I tak go uderzam, ale coś się nie zgadza. Patrzymy ze starym a obok łóżeczka siedzi kot i rzyga[emoji85]i to on wydawał te dźwięki. Bilans - 5 lat życia mam mniej, obudziłam śpiące dziecko, które teraz nie chce spać i myśli, że jego starzy są nienormalni. Ale w sumie się po wszystkim, z tż uśmialiśmy, zwłaszcza jak sobie przypomnę minę młodego[emoji23]Chyba bilet na kabaret moja dostanie. Moja kluska za leniwa. Jak położysz tak leży[emoji13]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

O boziu ale brawa za szybką relacje

Cytat:
Napisane przez chudziaszek11 Pokaż wiadomość
Dzień Dobry [emoji16] Młody śpi a ja sprzątam. Wczoraj nic nie ruszyłam w domu to teraz mam dwa razy tyle[emoji85]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Mam to samo, wczoraj po wizycie u gin jakieś załamanie przeszłam i nic nie zrobiłam. Dziś nie wyrabiam.


Ale z dobrych wieści, już na piątek jestem umówiona do fizjo więc zaczynamy plan naprawczy
__________________
H
W
R


Nie ma stópki zbył małej, by nie mogła pozostawić śladu. Z
czubasek20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując