Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Loreal Professionnel Fiberceutic BOTOKS
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-16, 15:09   #29
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Loreal Professionnel Fiberceutic BOTOKS

Cytat:
Napisane przez weronika_pl Pokaż wiadomość
Pisałaś wcześniej "Mam długie włosy ,nie farbowane , z natury sianowate, codziennie je suszę i często prostuję .
. "

Czego się Spodziewałaś ? skoro z natury Masz siano to do niczego innego ich nie Doprowadzisz, naprawy codziennych zaniedbań po pierwszej aplikacji ?
używając antybiotyku Liczysz na rezultat po pierwszej dawce ?
mam kontakt z czterema koleżankami które dbają o włosy i są zachwycone działanim tego produktu.

Nie zgadzam się właśnie takie produkty są do tego aby efekt był natychmiastowy. Nie raz miałam do czynienia ze zniszczonymi włosami które po ampułkach były jak nowe.

Agaaa-a

Też mam takie podejrzenia jak ty. Analizowałam skład ampułki - tak jak pisałam trudno zanalizować jeden składnik, ale ogólnie cudów to ta ampułka nie ma, dlatego jest tak ważna analiza składu - właściwie bez tego nie kupuję produktów. Też byłam zainteresowana i prosiłam jednego z sprzedawców o 4 pierwsze składniki w obu produktach, ale niestety nie uzyskałam. Z drugiej strony to też trochę dziwne że aż tak to zadziałało na twoje włosy, ponieważ wysoko w składzie widzę składniki odżywcze i emolienty.

---------- Dopisano o 13:49 ---------- Poprzedni post napisano o 12:37 ----------

Uff naszukałam się informacji na temat aminopropyl triethoxysilane, więc z informacji które uzyskałam okazuje się że jest to silikon zapewniający silne mocowanie do podłoża - inaczej mówiąc bardzo mocno obklei włos - który będzie w rezultacie wyglądał (imitował) jak zdrowy.

---------- Dopisano o 15:09 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

Agaaa-a

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4361

poczytaj o niskiej porowatości, myślę że może cię zainteresowac
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując