Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Makijaz Wenecki!!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-05-18, 21:51   #7
blondi06
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10
Dot.: Makijaz Wenecki!!!!

Cytat:
Napisane przez Anahstasia
Po pierwsze, nie życzę sobie, abyś zwracała się do mnie per 'kochaniutka', czy 'slonko'. Na taką spoufałość należy sobie zasłużyć.
Po drugie, w jakimkolwiek dyskursie obowiązuje podstawowa zasada - szacunek dla drugiej strony oraz pełna i liczę, że będziesz pełną kulturę osobistą wykazywać.
Po trzecie, moja reakcja nie była bezpodstawna - notorycznie na forum pojawiają się podobne posty, których autorki szukają gotowych rozwiązań dla prac domowych zadawanych im w szkołach wizażu.
Po czwarte, jak wspomniałam w poprzednim wątku, bogatym źródłem jest wyszukiwarka Google.
A po piąte, wklejam kilka propozycji.

Pozdrawiam!
zaczne od tego, pewnie jestes młodsza odemnie, nie jestem jakaś małolata ktora szuka pracy domowej na forum, szukalam w google roznych stronek trafilam na ta i wydała sie ciekawa,zadania domowe to mialam ho ho ho temu wiec nie bawia mnie takie rzeczy i napewno nie szukalam bym tutaj odpowiedzi, a co do "spoufałości" to tk jak wspomnialam. to jest tylko internet. a do zadan domowych to hmm w pracy nie zadaja mi zadan domowych
A tak w ogole to dziekuje za propozycje , bardzo ladne, jestem wdzieczna, napewno je wykorzystam

PS. Satine, zalozylam temat w konkretnym celu, wiec PANNA WSZYSTKO WIEDZACA to raczej nikt tu takowa nie jest bo czlowiek cale zycie sie uczy (nie chodzi o szkole) a nadal jest idiota, ja sie za taka nie uwazam a tym bardziej PANNE


Syringa dziekuje
blondi06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując