Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-28, 08:57   #2277
falka_19
Raczkowanie
 
Avatar falka_19
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 285
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
No niestety tak to jest.. ja to sie zawsze czaje na preferance widziałyście ? tam mają 2 fajne odcienie czerwieni.. ale droga ta farba jest.. za to mam już coś profesjonalnego..
ale .. moze kiedys sie wkusze i kupie ciekawe jak wychodza..
jak narazie mam zapasy farb.
Wczoraj farbowałam przyjaciółkę na rudo farbą z tek serii i kilka spostrzeżeń:
- ma konsystencję jakiegoś żelu, długo pozostaje bezbarwna, przez co ciężko się farbuje, bo nie widać które pasma już są posmarowane ok, a które nie,
- FARBA (nie utleniacz) wali niemiłosiernie! ledwo co wytrzymałam. W tej kwestii bije na łeb na szyję wszystkie inne farby z jakimi miałam styczność,
- kolor miał być super pięknie rudy a wyszedł baaardzo przeciętnie (mimo że koleżanka ma swoje włosy jasno brązowe i powinno złapać bez problemu),
- super jest ta odżywka dołączona do farby - duża tubka, która starczy na długo, ładnie pachnie i działanie też ok, wg koleżanki (minus - nie ma oczywiście podanego składu, więc pewnie to silikonki kochane, ale nie wszystkim to przeszkadza przecież )
- ja bym jej nie kupiła, bo na moje włosy to co najmniej 2 opakowania by zeszły, i szczerze to na prawdę obawiałabym się efektu kolorystycznego po tym, co zobaczyłam wczoraj.
Dziękuję za uwagę
__________________
Muzyka i magia mają ze sobą wiele wspólnego. Np obie są na "m"
falka_19 jest offline Zgłoś do moderatora