Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-05-18, 21:32   #1007
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Cytat:
Napisane przez Kirenne Pokaż wiadomość
Na szkoleniu możesz już na wstępnie zadać takie pytanie co w sytuacji, jeżeli nie będziesz znała odpowiedzi.
No i na samym szkoleniu od razu pytaj w razie jakiś wątpliwości, bo po to jest ono przeprowadzane.
Skoro szkolenie trwa tydzień to zapewne powinno być dostosowane do tego, żeby też przyswoić daną ilość wiedzy, a nie tylko pokazać, gdzie jej szukać w przekazanych materiałach.
Może jak nie będziesz czegoś wiedzieć to można w międzyczasie szukać odpowiedzi w dostępnych materiałach, Internecie itp. No i możliwość dopytania przełożonego? Chyba jak większa ilość ludzi pracuje w danym czasie to ktoś będzie nad Wami czuwać w razie potrzeby?

Jednak sa dwa tygodnie szkolenia. Miejsce sie zmienia po tygodniu jest w innym. Pytałam sie na rozmowie to mowili, ze mozna podejsc do team lidera i sie zapytać, albo koleżanki obok. I tak mam stresa bo to moja pierwsza taka praca... Kada się przyda, a nawet mogę studiowac i tam pracować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora