Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kwietniówki 2019 - cz.4
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-05-23, 18:34   #3860
agassek
Zakorzenienie
 
Avatar agassek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 534
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez ofelka 123 Pokaż wiadomość
Agassek jasne ja tez bym nie chciala by mi ktos wpadal np sprzatac bo to ogaraniamy z tz tak samo gotowanie i tez by mnie wkurzalo jakby mi wpadli co dwa dni na inspekcje ale jednak mlodej leci 7 tydzien zycia i nie zadzwonic ani razu to troche dziwne dla mnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No, dziwne i przykre [emoji25]
Ja się zastanawiam czy nie powinniśmy może my częściej teściów zapraszać [emoji85] ale mi się nie chce, bo oni potem siedzą i siedzą i trzeba ogarniać wielką imprezę, tak rzadko są u nas, że nie wypada mi ich sama kawa czy herbata przyjąć, a na razie zupełnie nie jestem w stanie tego ogarniać, a przede wszystkim sprzątać w chacie [emoji51]
Cytat:
Napisane przez Coccinellla Pokaż wiadomość
Oj Agasku z tą Zosią Samosią to sobie możemy przybić piątkę [emoji16] ja to bym chciala wszystko ogarnąć sama. Nie nawidzę się o cokolwiek kogokolwiek prosić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Heh, a o ile życie byłoby prostsze [emoji6]
Chociaż ja myślę też sobie, że może jakbym miała 25 lat (a nie prawie 10 lat więcej), to też byłoby inaczej... Teraz mam wrażenie, że mi już wręcz nie wypada kogoś prosić o pomoc [emoji51][emoji23]

Cocci, jak dokarmiasz małą to podajesz mleko z butelką? Czy cdl zaleciła inny sposób?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Cytat:
Kobieto na Krańcu Świata

agassek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując