Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Manicure japoński (?)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-19, 18:04   #252
Eirin
Rozeznanie
 
Avatar Eirin
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 888
Dot.: Manicure japoński (?)

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
Niby jak miało ci skleic rozdwojenia. Spiłowałaś to ich nie ma. Skoro pracujesz w salonie fryzjerskim to chyba wiesz, ze tak jak nic nie naprawi rozdwojonych koncowek wlosow tak paznokcie tez cudownie sie nie posklejaja
Ja bym nie robiła co tydzien, plytke mozesz sobie przepilowac.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Paznokcie spiłowałam na pałkę ale rozdowjenia są dalej, głębiej, nie mam 5 lat żeby nie zauważyć że spiłowałam rozdwojenia! Za kogo mnie masz???
I niby czym mam sobie przepiłować? Tak jak pisała koleżanka, polarką??? nie pisałam, że będę je matowić, non stop w tym samym miejscu, skoro jesteś taką ekspertką, to pewnie wiesz, ze ponownie matuje się tylko w tych miejscach które odrosły i jeszcze nie były matowione - tak jest przynajmniej w instrukcji obsługi. Miałam na myśli, częste dokładanie pasty na paznokcie.

A tak się składa, ze mam jakby posklejane te rozdwojenia bo paznokieć w tych miejscach jest idealnie gładki i nie ma zadziorków żadnych, nic sie nie rozchyla i nie można podważyć, wszystko tworzy jakąś całość. Może i cudownie się nie posklejają ale skoro malując pazurki lakierem do paznokci można je "posklejać" to i ta pasta również może "posklejać" rozdwojenia.
__________________
nie farbuję włosów od 9 grudnia 2013 r.
Ostatnie cięcie włosów 13 maja 2014 r, 16 stycznia 2015r, 29kwietnia 2015r .. kolejne planowane na ostatni tydzień czerwca 2016 r
Eirin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując