Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Koronawirus - wątek pracowniczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-08-31, 17:07   #507
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9 850
Dot.: Koronawirus - wątek pracowniczy

Cytat:
Napisane przez kurka_ziemna Pokaż wiadomość
My wrocilismy z HO w czerwcu ale mi ono akurat w ogole nie przeszkadzalo i na dobra sprawe w obecnych warunkach praca w biurze wydaje sie skrajnie bez sensu.
chodzi ci o korone?

---------- Dopisano o 18:07 ---------- Poprzedni post napisano o 18:01 ----------

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Dlaczego siedzimy od marca czy dlaczego dostaję szału? Podejrzewam, że to drugie, więc przede wszystkim:
- brak miejsca na osobny pokój do pracy, żyję i pracuję w tych samych czterech ścianach,
- brak odpowiedniego biurka i fotela, przez co zaczynają się odzywać problemy z kręgosłupem,
- zwyczajna monotonia - wychodząc z biura czułam, że teraz mam wolne i że zostawiłam za sobą pracę, w domu to jest bardzo płynne. Trudniej jest oddzielić pracę od życia prywatnego, kiedy ciągle widzisz laptop.
- zwyczajnie brak mi kontaktu z ludźmi, mam naprawdę bardzo fajny zespół,
- brakuje mi konieczności ładnego ubrania się i umalowania,
- brakuje mi takiego stałego rytmu dnia jaki miałam pracując w biurze.
Jest oczywiście sporo plusów, żeby nie było. Z pracy zdalnej zupełnie bym nie chciała zrezygnować, do tej pory u mnie zawsze mieliśmy dzień/dwa pracy zdalnej w tygodniu i to był mój ideał.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mi najbardziej doskwieralo siedzenie w domu (jedyna atrakcja to wyjscie do supermaketu po zarcie) i brak kontaktu z ludzmi. Mam odzielny pokoj z biurkiem, krzeslem, monitorami... no i co z tego, jesli siedze sama. Ogromny + HO to spanie do 9
Zorientowalam sie tez, ze brakuje mi dojazdow do pracy
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując