Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 8
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-24, 15:00   #2301
MonikaO777
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 615
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 8

Cytat:
Napisane przez Hestia86 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, ja po punkcji miałam starszny tydzień[emoji28], w życiu sie nie spodziewałam takiej hiperstymulacji.
Przez 5 dni wymiotowałam i nie wstawałam z łòżka do tegonie wydalałam wody z organizmu. Od zeszłego czwartku jeżdże codziennie na kroplòwki do KRK a wieczorem podpinam 2 w domu. W niedziedziele doktor chciał założyć cewnik ale wszystko odsikałam i obeszło sie, na szczeście . Do tego w sobote tak spuchłam że sie nie poznaje plus 10 kg żywej wody [emoji849]. Dopiero wczoraj wieczorem to spuchniecie zaczeło sie powoli redukować . Dziś jade do doktora na kontrole- ale po 7 dniach to już może być tylko lepiej.

[emoji3590][emoji3590][emoji3590]
A co do mrozaczkòw to mamy szcześliwa 10[emoji85]w 5 dobie mieliśmy 7 a do szòstej rozwineły sie jeszcze 3. Podjeliśmy tym razem decyzje że ich nie badamy- poprzednio przy przebadanych i zdrowych implantacji I tak nie było wiec pròbujemy szcześcia - choć jak zwykle doktor namawiał.
Uprzedzam pytanie to była moja 3 punkcja.

Kochane [emoji1307]mocne za dzisiejsze punkcje I transfery...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ogolnie ile jajek ci pobrali?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MonikaO777 jest offline Zgłoś do moderatora