Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Piękne, młode i szalone 30+ 40+
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-02-07, 11:15   #24
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Dzień dobry [emoji477]
A ja znowu książki kupiłam [emoji16]Załącznik 7662048
Hej, leżę w łóżku z chorobą zwaną upierdliwym przeziębieniem.
Ale kuruję się sumiennie
A leżąc mam tysiące przemyśleń na nowe posty niestety zapału mi brakuje bo zwyczajnie zdechła jestem

51 lat modelki jest piękna. Dlatego lubię obserwować niektóre profile rzeczywistość w sieci jest 'insza', piękniejsza.
I podoba mi się, że dojrzałe kobiety są bardziej saute, akceptują swoją dojrzałość. W PL jest jeszcze mało takich kobiet, znam raptem 2 (dwie!) odważne, które opinie innych mają gdzieś... ale też bez przesady, znają swoją wartość.
Z drugiej strony dojrzałośc zaczynamy promować, może dlatego że i społeczeństwo się starzeje i chyba też mamy przesyt instagramowych ideałów
Z drugiej strony i tak mamy małą tolerancję na czyjąś indywidualność. I nie chodzi mi tylko o "ofiary' mody, chociaż i tu łatwo z oryginalności wkroczyć w śmieszność... Ale też o pokazanie że ma się pasję ( o co nietrudno w młodości ), o odnalezienie się w grupie społecznej, żeby życie towarzyskie nie siadało, ale też żeby nie być 'skapciałym"... a jednak wciąż najprostszym sposobem na życie w pewnym wieku staje się wygodny fotel, w kreacji pod tytułem zgrzebny worek, do tego robótki ręczne i parzenie ziółek... no ja już ziółka parzę
Ale z drugiej strony ile osób tyle punktów widzenia

Gosia, świetne książki

A ja w łóżku też książki czytam i oglądam serial...Odpowiednik. A właściwie już pierwszą część mam odhaczoną
Bardzo ciekawie ( wręcz rewelacyjnie ) przekazano w filmie jak środowisko kształtuje naszą tożsamość. Chociaż to gatunek fantastyczno-naukowy
Polecam z całego serca serial.

Uklika, odebrałaś już Whamisa? Jakieś nowe wrażenia w pielęgnacji?
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora