Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-07-02, 17:38   #3503
kali55
Raczkowanie
 
Avatar kali55
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 37
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez Schwoopsie Pokaż wiadomość
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No co ty, nie przejmuj się! Zanim mi się udało wytrzymać te kilkadziesiąt dni, miałam kilka podejść, aż w końcu postanowiłam sobie, że nieważne, co będę miała na twarzy, nie ruszę tego. Wiem, że to jest ciężkie, nawet bardzo, ale wolę nie wyciskać i poczekać, aż zniknie, niż wyciskać, licząc się z tym, że na miejsce tej jednej krostki wskoczy mi pięć kolejnych. Nie wiem, czy u ciebie też tak jest, ale u mnie nie da się tego uniknąć. Ale powtarzam - nic się nie stało, każdy może mieć gorszy dzień lub wyjątkowo nieciekawą sytuację na twarzy. Nie przejmuj się, zaczynaj od nowa z przekonaniem, że tym razem na pewno się uda!
74/25!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]



Dziękuje bardzo, podnioslas mnie na duchu ❤️ u mnie na szczęście nie pojawiają się kolejne jak wycisnę, mam nadzieje, ze tym razem się uda, byłam dzisiaj w aptece i kupiłam sobie kolejny wysuszacz na te dziady [emoji51] tylko powiedz jak sobie radzisz gdy masz już na wierzchu białego zaskornika albo pryszcza? I w dodatku masz ważne wyjście czy coś..? Dla mnke właśnie to jest najgorsze
1/25


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
kali55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując