Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-07-02, 19:44   #3504
Schwoopsie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 267
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez kali55 Pokaż wiadomość
No co ty, nie przejmuj się! Zanim mi się udało wytrzymać te kilkadziesiąt dni, miałam kilka podejść, aż w końcu postanowiłam sobie, że nieważne, co będę miała na twarzy, nie ruszę tego. Wiem, że to jest ciężkie, nawet bardzo, ale wolę nie wyciskać i poczekać, aż zniknie, niż wyciskać, licząc się z tym, że na miejsce tej jednej krostki wskoczy mi pięć kolejnych. Nie wiem, czy u ciebie też tak jest, ale u mnie nie da się tego uniknąć. Ale powtarzam - nic się nie stało, każdy może mieć gorszy dzień lub wyjątkowo nieciekawą sytuację na twarzy. Nie przejmuj się, zaczynaj od nowa z przekonaniem, że tym razem na pewno się uda!
74/25!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Dziękuje bardzo, podnioslas mnie na duchu [emoji173]️ u mnie na szczęście nie pojawiają się kolejne jak wycisnę, mam nadzieje, ze tym razem się uda, byłam dzisiaj w aptece i kupiłam sobie kolejny wysuszacz na te dziady [emoji51] tylko powiedz jak sobie radzisz gdy masz już na wierzchu białego zaskornika albo pryszcza? I w dodatku masz ważne wyjście czy coś..? Dla mnke właśnie to jest najgorsze
1/25


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk[/QUOTE]Nie ma sprawy, po to właśnie jest ten wątek! No, to chociaż masz tyle szczęście, że nie robią ci się nowe, więc tym bardziej nie masz co się przejmować ostatnim incydentem, tym razem się uda [emoji4] Ja czasem po prostu paćkam takiego syfa podkładem, wiem, że nadal będzie odstawał, ale przynajmniej nie będzie już tak wkurzająco biały, a przez to - widoczny. Ale zazwyczaj nic z tym nie robię, po prostu wychodzę, jeszcze nikt nigdy nie zwymiotował na mój widok, więc nie jest źle, hahaha [emoji23] Zdaję sobie sprawę z tego, że na początku może być ciężko, bo zamiast myśleć o spotkaniu, cały czas ma się przed oczami tego pryszcza, ale sądzę, że warto spróbować. Ogólnie staram się używać jak najmniej kosmetyków, maluję tylko oczy, bo wiem, że skóra musi oddychać. Ostatnio u mnie nie jest tak źle *tfu-tfu*, chociaż mam pełno małych krostek widocznych jedynie pod światło, ale walczę z tym!
75/25!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Schwoopsie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując