Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Weselny
Wątek: Weselny
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-19, 09:07   #13
florydka
Raczkowanie
 
Avatar florydka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 38
Dot.: Weselny

witam. makijaz bardzo ladny. osobiscie uwielbiam brazy i zlote barwy w makijazu aczkolwiek mam problem ze swoim weselnym makijazem nie tworze nowego wątku bo moderatorzy mnie zlinczuja wiec postanowilam zapytac o porade tutaj. ide na wesele (jako gosc a nie panna mloda ) i kupilam sobie sukienke w kolorze niebieskim. dla jasnosci dodam ze to odcien jak z butelki wody mineralnej "kropla beskidu" tak przynzjamniej moj TŻ to okreslil - a jako posiadacz niebieskich oczu uwielbia wszystko co niebieskie. dlatego postanowilam zrobic mu przyjemnosc i kupilam niebieska sukienke (a dla niego niebieskie krawat hehe ) - ale problem polega na tym ze nie wiem jaki makijaz moge do tego dobrac. jakie odcienie? zadko chodze w niebieskich rzeczach i nie wiem co do tego pasuje. wszystko co mam to brazy i zlote kolory. jedna paletke mam z kolorami rozowymi, fioletowymi oraz niebieskimi ale nie lubie tych kolorow na swojej twarzy bo mysle ze mi nie pasuja. jestem wysoka blondynka (wlosy ciemny blond) o zielonych oczach. osobiscie doszlam do wniosku ze moze zafunduje sobie makijaz "przydymione oko" ale chce zapytac co Drogie Wizażanki o tym mysla. w gre jeszcze moze wchodzic (ale w ostatecznosci) delikatny roz z popielatym ale musze wyprobowac jak to bedzie wygladalo. dodatki do sukienki beda albo czarne albo biale ( jesli to info w czyms pomoze). kazda porada mile widziana.
florydka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując