Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Narkotyki a kofeina.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-04-14, 07:45   #20
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Pochwalcie się dziewczyny jaki dobrze działający biznes zniszczył Wam rząd.

Cytat:
Napisane przez Quarantine Pokaż wiadomość
Porównaj sobie zdrowotne, społeczne statystyczne skutki zażywania narkotyków, alkoholu a kawy czy bezwodnej kofeiny. Jak uzależniają narkotyki, alkohol a jak kawa. Czym grozi uzależnienie się od alkoholu, narkotyków a od kawy. Zgony z przedawkowania. Jakoś widać ludzie mają problem z zachowaniem sporadyczności i jednorazowego umiaru i skutki nałogu alkoholowego tak i narkotykowego są zgubne. Nałogu kawowego o ile można to nazwać nałogiem - nie.

Nie, absolutnie nie działają podobnie narkotyki a kawa, alkohol a kawa. Po kawie nie dostaje się małpiego rozumu, wypiwszy jedną mocną kawę, nie sięga się od razu po drugą żeby był większy fun. Sięga się natomiast po kolejna działkę, po kolejny kieliszek.

---------- Dopisano o 05:35 ---------- Poprzedni post napisano o 05:19 ----------

Jeżeli przedawkujesz kofeinę, to jedynym psychicznym (przy poważnych skutkach fizycznych gdy mówimy o dawce zagrażającej zdrowiu, życiu) skutkiem będzie, jak przed chwilą gdzieś przeczytałem - upewniłem się, mętlik w głowie. Mętlik. Jeżeli przedawkujesz alkohol albo narkotyki, będzie to coś znacznie poważniejszego i innego.

---------- Dopisano o 05:42 ---------- Poprzedni post napisano o 05:35 ----------

KAWA A PRZEMOC DOMOWA hehehe
Jakoś dzieciaki umierają od zbyt wysokiego stężenia kofeiny. Nie moja wina że nie kojarzysz tego iż społecznym problemem jest masowe spożywanie energetyków. Tak, to ten Twój tzw. "społeczny problem".

Nie kojarzę u siebie chęci sięgania po "kolejny kieliszek" alkoholu kiedy wiem, że mam dosyć. Podobnie jest wtedy kiedy palę marihuanę czy kiedy biorę mefkę (lub inne substancje). Pisz za siebie a nie za innych.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez edan84
Czas edycji: 2020-04-14 o 07:46
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując