Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-11-10, 06:35   #1582
sharlotka87
Rozeznanie
 
Avatar sharlotka87
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 714
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

Cytat:
Napisane przez malinova_ Pokaż wiadomość
Ja też muszę coś dopowiedzieć żeby odstresować Fubizkę [emoji4] Mój Starszak bardzo dobrze przyjął fakt posiadania rodzeństwa, jest wyrozumiały dla mnie, opiekuńczy dla brata, stał się bardziej samodzielny. Ale mimo to jego życie bardzo się zmieniło, dlatego dbam o niego jak mogę [emoji4]

Wysłane z mojego SM-J320F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:20 ---------- Poprzedni post napisano o 08:18 ----------

W ogóle widać bardzo jak mu brakowało rodzeństwa. Potrafi powiedzieć, że "teraz nasza rodzina jest w komplecie"

Wysłane z mojego SM-J320F przy użyciu Tapatalka
[emoji173]️Słodziak [emoji173]️
Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Wiem, nie o to chodzi, ze mnie ten post przerazil wlasnie troche mi zal zeby byla jedynaczka ale ja nie jestem w stanie na sile jej dac rodzenstwa. Nie mam w ogole wsparcia i pomocy. Jedyna osoba ktora zadeklarowala mi pomoc to moja tesciowa ale na razie nie skorzystalam bo jestem jeszcze na takim etapie pologu i karmienia ze nie czulabym sie komfortowo. Zreszta ja potrzebuje zeby mi ktos troche chate ogarnal czy cos do jedzenia dal a to starsza osoba, nie bylabym w stanie jej takich rzeczy dawac do robienia.
Z mezem sie na co innego umawialam i co innego deklarowal niz teraz prezentuje, wczoraj z mala spedzil moze 15-20 minut lacznie i to nie z wlasnej woli. W nocy sobie zakrywa uszy i spi i potrafi tak do 12 spac a ja z mala siedze. Jeszcze ludziom opowiada jaki to on jest zmeczony ale nie jest tak zle, myslal ze bedzie gorzej! Jestem kompletnie zawiedziona i nie chce juz wiecej dzieci na tym etapie
Chyba ze z kims innym. A ze nie chce miec bardzo pozno dziecka to pewnie po prostu zostanie jedno.
Na tym etapie to ja się nie dziwię, że nie chcesz mieć więcej. Ja na drugie dojrzewalam 10 lat za to po drugim już poszło szybciej rozmawiałaś o tym z mężem? Co mówi?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sharlotka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując