Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy sierpniowe 2018 cz.1
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-03-23, 11:01   #3923
szaruskowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 447
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

no i Gosiu jesteście przykładem na to, dlaczego Warto mieć więcej dzieci zawsze jest gromadka do zabawy. a jak jeszcze są małe różnice wieku, to już w ogóle frajda dla dzieciaków. Pola chce ciągle oglądać zdjęcia i filmy kuzynek, które przesyła moja siostra
mi odwołali wizytę u ginekologa, zapowiedziała mi położna, że będzie tylko wizyta telefoniczna w sumie to mi nie zależy żeby iść. co prawda zaraz będzie miesiąc jak nie byłam u gina, ale czuję ruchy i nie mam tfutfu, żadnych dolegliwości, krwawień itd. więc nie mam parcia na wizytę.
też się narobiłam w ten weekend, ale i tak mam bałagan, bo zajęłam się głównie odszukaniem, posegregowaniem, praniem i fotografowaniem ubrań po Poli na sprzedaż nie wiem czy to jest warte w ogóle tej pracy, ale szkoda mi żeby to leżało. cośtam też posprzątałam, ale 2x dziennie spacerujemy, tu obiad tam jakieś ciasteczka upiec, to czas leci i jakoś mi go brakło na gruntowne porządki. poza tym w m3 gdzie Pola nie ma swojego pokoju a jedynie kącik (całkiem spory) w dużym pokoju z kuchnią... bałagan jest w moment, bo nie dość, że tu gotuję- kuchnia, jemy- stół, odpoczywamy- kanapa, stolik, to jeszcze się bawimy. a stół zawalony siatkami z ubraniami na sprzedaż na ten moment
kupiliśmy Poli używane łóżko, miało być nowe ale mamie się wyświetliła oferta za 120zł z ikei ze stelażem i materacem, to kupiliśmy. jeszcze się okazało, ze blok obok ikea kritter ale nie ten biały który jest teraz, tylko drewniany z psem i kotem. zamierzamy go pomalować na biało albo jakiś kolor typu mięta (akurat mam puszkę odpowiedniej farby więc może tak wyjść ).
i jeszcze dwie pozytywne informacje- po pierwsze mamy dwa kolejne zęby, niedawno wyszła dwójka a dziś trójka na dole. po drugie wczoraj udało mi sie kupić dla Jaśka (syna, który ze mnie wyjdzie w lipcu) trzypak piżam next za 58zł. warto zerknać na stronę bo na głównej nie ma żadnej informacji (poprawka- już jest info na głównej), a jak się przeszpera poszczególne działy to da się znaleźć przecenione rzeczy a na next to rzadkość, żeby o 30zł były przecenione wielopaki pajacyków na przykład i jeszcze były rozmiary.

Edytowane przez szaruskowa
Czas edycji: 2020-03-23 o 11:06
szaruskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując