Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Miranda Kerr i inne tematy część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-03-25, 17:10   #1720
Cat Lover
Zadomowienie
 
Avatar Cat Lover
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Ja nie. Z reguły 1. Raczej zupę. Tz znowu drugie.
Teraz jak gotuje dzieciom to z reguły zjadam co zostanie w misce córy; )
Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Nie, ja jem wyłącznie drugie danie. Wystarcza mi do kolacji. Mąż tak samo. Natomiast córka najczęściej zjada zupę i po godzinie czy dwóch wcina drugie danie. A potem oczywiście kolację, czasem nawet dwie.

A, czyli gotujecie dwa dania, ale to ze względu na dzieci. Same jecie jedno danie? U mnie w domu też jemy jedno danie. Mniej więcej raz na tydzień gotuję zupę i wtedy wszyscy jemy zupę, a tak najczęściej to tylko drugie danie.


Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Ja też jestem przyzwyczajona (i lubię) do jedzenia na mieście... Teraz sobie jakoś radzę, w pracy zwykle jadłam obiad, teraz jadę na kanapkach. Chciałam się odchudzać, ale średnio to idzie na ciągłym jedzeniu chleba.

No tak, na chlebie to ciężko schudnąć W każdym razie powodzenia



Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Ja nigdy nie jadłam na mieście. Prócz kolacji raz na kilka Mc. Szkoda mi na to kasy. 3 razy tyle idzie niż normalne gotowanie w domu. Czy tam nawet zakupy jedzenia w pracy

Mam dokładnie tak samo. Na mieście jemy rzadko. Z kilku powodów: pieniądze to raz, a dwa, że nigdy nie wiem jak ta moja potrawa została przyrządzona i co dokładnie w niej jest. I nie wiem, czy jestem wybredna, ale dość często zdarzało nam się, że nie jesteśmy zadowoleni z posiłku na mieście. Nie są to jakieś ekskluzywne restauracje, ale też nie takie najtańsze (powiedzmy ok. 50 zł za porcję).


Jednym z chlubnych wyjątków jest Setka we Wrocławiu. Morelko, ze dwa lata temu na priv Cię nawet o nią pytałam. Uwielbiam tamtejsze żeberka marynowane w piwie Proste danie ale bardzo smaczne.


Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Nigdy nie mamy dwoch dan na obiad czy jakikolwiek inny posilek, jedynym wyjatkiem sa swiateczne uczty w gronie rodzinnym - zazwyczaj chinski nowy rok u tesciow - wtedy mamy kilkanascie dan
O, to tak, u nas też w święta jemy kilka dań i to w zasadzie tyle.


Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
A ja Ci powiem, że nawet lubię gotować, ale nie lubię zmywać i dlatego lubię mieć podane, posprzątane po... Kasy mi nie szkoda

Też nie lubię zmywać i dlatego zmywa za mnie zmywarka

A ze zmywarki czyste naczynia wyjmuje najczęściej mąż
Cat Lover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując