Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Część z nas zaznaje przeprowadzek smaku, reszta dalej prowadza sie po pijaku... XIV!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-01, 18:53   #3662
Lilly_Lilly
Zakorzenienie
 
Avatar Lilly_Lilly
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 6 868
Dot.: Część z nas zaznaje przeprowadzek smaku, reszta dalej prowadza sie po pijaku...

Cytat:
Napisane przez IzzieSt Pokaż wiadomość
Jakbym miała do wyboru domówka ze znajomymi albo sam na sam z TŻ to bym się mocno zastanawiała, ale ja to ja

---------- Dopisano o 19:35 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------



Może TŻta znajomi?
ja sam na sam z TŻ jestem praktycznie co weekend wiec w sylwestra fanie byłoby gdzies wyjsc ze znajomymi jeszcze

on tez nie ma duzo znajomych zeby mozna bylo z nimi gdzies pojsc

---------- Dopisano o 19:45 ---------- Poprzedni post napisano o 19:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Angi76 Pokaż wiadomość
romantyczne

---------- Dopisano o 19:40 ---------- Poprzedni post napisano o 19:39 ----------



No, ja to samo. Ostatnimi czasy, wybieram wolny pokój (i wolę posiedzieć z 'nim' i z nim miło spędzić czas) niż pójść gdzieś z moją współlokatorką i źle się czuć.
nom nawet fajnie tylko w trakcie weszla jego mama do pokoju

---------- Dopisano o 19:53 ---------- Poprzedni post napisano o 19:45 ----------

my nawet na kregle nie mamy z kim isc bo kazdy chyba sknera a tor jest za 30 zl wiec jak by np na 4 - 5 osob to sa groszowe sprawy chyba z moim bratem tylko w trojke pojedziemy... było mowione ze jutro a ku***** oczywiscie ja musze myslec zeby rezerwowac tor !! jaka ja wsciekla jestem
__________________
25.02.2012
Lilly_Lilly jest offline Zgłoś do moderatora