Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-12-17, 06:29   #261
Kafkazmlekiem
Wtajemniczenie
 
Avatar Kafkazmlekiem
 
Zarejestrowany: 2018-10
Lokalizacja: Jestem z miasta
Wiadomości: 2 643
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XVI

Cytat:
Napisane przez yes Pokaż wiadomość
ej ale Ty masz jakieś doświadczenia w pracy z korpo, nie? No to co oni? Niepoważni?
No mam i co z tego. Nawet ostatnio pojawiło się kilka ofert zgodnych z moim doświadczeniem, dwie rozmowy już miałam i mnie odstrzelili nie wiedzieć czemu a dwie były teraz we wtorek i wczoraj, obie obiecujące, ale czy coś z tego będzie to nawet nie chce mi się mieć nadziei

Możliwe, że popełniam jakiś faux pas, typu któregoś razu powiedziałam, że nie lubię jak projekt trwa, wkłada się w niego dużo pracy a potem nagle zarząd z niego rezygnuje. A pani do mnie, że takich projektów oni mają bardzo dużo

Cytat:
Napisane przez yes Pokaż wiadomość
Nie doczytałam dopisku, że jeśli informacje o wykształceniu są w CV to można pominąć ich wklepywanie. Uff.
Jak miło z ich strony

Cytat:
Napisane przez Fenenna Pokaż wiadomość
Mam nadzieję że w styczniu się coś ruszy bo w tym tygodniu jeszcze żadnej aplikacji nie wysłałam, po prostu nie było na co.
U mnie tak samo w tym tygodniu chyba jedno czy dwa CV wysłałam.

Cytat:
Napisane przez NightwishLove Pokaż wiadomość
Zmieniłam fabrykę w ramach jednego zakładu a mam wrażenie, że cofam się w rozwoju... Nic z tego czego nauczyłam się wcześniej tutaj nie funkcjonuje. Zero nowych umiejętności do nabycia. A jeszcze ze względu na brak urlopu po przejściu na umowę z firmą na wszystkie zaplanowane przez nich dni wolne muszę wypisać urlop bezpłatny, co oprócz utraty dniówek generuje również utratę premii frekwencyjnej... Będę totalnie w du**e jeżeli chodzi o pieniądze za ten miesiąc... A pracujemy praktycznie do oporu (21-23 i 28-30 grudnia)...
Ale beznadzieja Masz jakieś perspektywy zmiany stanowiska i powrotu do poprzednich zadań?
__________________

O powodzeniu decydują cztery czynniki.
Niestety nikt ich nie zna.
Kafkazmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując