Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 71.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-09-25, 22:17   #609
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 71.

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
w sumie trochę mnie rozczula przekonanie że jak codziennie umyjesz oraz odkurzysz podłogę to ona jest czysta w sam raz pod ''raczkujące dziecko''. Dla mnie to absurd, dywany ogarniasz tymi samymi usyfiałymi od roztoczy szczotkami, to samo zamiatanie. I to samo ściera na mopie. No chyba że jeszcze do tego po każdym użyciu pierzesz nie tylko wypłukujesz ścierki oraz czyścić szczotki do odkurzacza.
Wiadomo że umyta podłoga i odkurzona to czystsza od kurzu i pachnąca i w sumie tyle, żeby to jakoś zawrotnie zbierało bakterie to troszkę nie mam przekonania.
Tu nie chodzi o "ochrone dziecka przed bakteriami" bo ja absolutnie nie choruję na OZM i jestem raczej z tych, którzy nie trzymają dziecka w mydlanej bańce, tylko o to, żeby jednak to raczkujące dziecko które notabene bierze do buzi WSZYSTKO co napotka na swojej drodze, nie zjadło żwirku z kuwety (który dosłownie jest wszędzie, bo kot na swoich łapkach potrafi przenieść resztki żwirku z toalety do salonu), czy jakichś klocków lego (czyli małe elementy zagrażające jego życiu w przypadku połknięcia itp), które nieopacznie zostały zostawione/pominięte gdzieś przez starsze dziecko. czasem są to takie banalne małe bibeloty, których na pierwszy rzut oka nie zauważę. a dywanów nie mam w domu, ale mam za to odkurzacz ze szczotką uv zabijającą roztocza

PS. Ten odkurzacz z tą szczotka to jest kupiony podemnie a nie pod dzieci - jestem alergiczka, jednym z uczulajacych mnie alergenów są właśnie roztocza. To takie sprostowanie, żeby nie było zaraz ( a wiem że by było) , że niby nie chronię dziecka przed bakteriami a mam odkurzacz zabijajacy roztocza [emoji854]
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________

Edytowane przez czekooczekolada
Czas edycji: 2021-09-25 o 23:10
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując