Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasz stosunek do nagości
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-06-24, 14:31   #8
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Nasz stosunek do nagości

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość

Ale wstawianie gdzie?No wlasnie Pedofile moga podniecac sie tez ubranymi dziecmi, najwazniejsza jest uwaga rodzicow. Ja bywalam na plazach naturystycznych od dziecka, jako dziecko tez pozwalano mi tez dlugo latac nago po zwyklych plazach i jakos owsikow nie dostalam. No ale moze mialam szczescie
Wsatawianie tam, gdzie każdy sobie może te zdjęcia pooglądac (np. sweet focie na fejsiku).

No, plaże naturystyczne to inna bajka, bo tam wszyscy latają nago i nikt się tym nie ekscytuje. Ale jednak byłabym ostrożna z pozwalaniem dziecku latać nago po plaży dla tekstylnych. I już nawet nie wiem, czy ze wzgledu na ryzyko obecności pedofila, czy na te przeklete owsiki. Bleeeee, na Trojmiejskich plażach piach czasem aż się sam rusza.

Myślę, że wszystko to kwestia wychowania. Jeśli od małego nikt przy dziecku nie robi "sprawy" z nagości i nie wskazuje, że to coś złego (oczywiście nie mam tu na mysli paradowania nago po ulicy/w szkole/pracy) to dzieciak też nie będzie się nadmiernie tą nagością ekscytował, ani rozkminiał w kategorii"nieczystości/nieskromności".
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując