Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki język obcy wybrać?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-03-17, 12:52   #571
Smokkk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 5
Dot.: hiszpański czy niemiecki??

Cytat:
Napisane przez kam_pt Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, tak się składa, że forum wizażowe czytam już od kilku lat jednak dopiero teraz postanowiłam się zarejestrować XD

Mieszkam w UK od 6 lat więc ten angielski powiedziałabym, że zaawansowany jest Wcześniej miałam epizod z nauką francuskiego oraz 9 letnią naukę niemieckiego, z którego coś pamiętam ale niezbyt dużo, teraz uczę się hiszpańskiego (powiedzmy, że poziom B1 teraz) i chciałabym zacząć jakiś nowy język, najbardziej fascynują mnie języki skandynawskie typu norweski/szwedzki i z innej beczki fiński. Szwedzki jakoś nie wchodzi w grę, mój wybór bardziej będzie pomiędzy fińskim/norweskim. I w sumie nie wiem, który wybrać Zaznaczam, że planuję się uczyć bardziej dla własnej satysfakcji niż dla znalezienia super pracy i w ogóle, ponieważ moja przyszłość jest ściśle związana z Hiszpanią i językiem hiszpańskim.
W sumie nie wiem, po co to piszę ale widzę, że dużo tutaj pasjonatów językowych i tak się poczułam jak w domu trochę Do tego widzę, że od miesiąca coś tu cicho więc postanowiłam odświeżyć trochę wątek randki usa

Dawajcie znać jak tam Wasze postępy w nauce języków? Motywujmy się do pracy, będzie nam lżej siadać do tych notatek hahaha
Haha mam podobnie. Ogólnie szanuje takie dziewczyny bo poprawiają humor i motywują do nauki. Mnie też notatki męczą ale przyznam się, że trochę dzięki tutorowi(taki speaker) jest lżej.
Pozdrowionka!
Smokkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując