Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy jestem strasznie brzydki ?:(
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-09-25, 15:49   #4
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Czy jestem strasznie brzydki ?:(

Chodząc w czapce na ulicy słabym włosom nie pomagasz. Lepiej poczytaj o tym jak włosy wzmocnić. Jest Loxon 2% w aptekach, są suplementy, warto zbadać tarczycę. Możliwe, że w tych dziwnych spojrzeniach o to chodzi. Co do fryzury 2 zdjęcie pokazuje niezbyt korzystną dla Ciebie, na 2 ostatnich zdjęciach wyglądasz dużo korzystniej. Fakt możesz zainteresować się lekkim, ale zadbanym zarostem. Co do mody- można ubierać się tanio , oszczędnie i schludnie. Twoje stylizacje wyglądają niezbyt schludnie. Każda odzież wygląda 100 razy lepiej wyprana i wyprasowana, więc można zacząć od tego. Możesz poczytać albo pooglądać na Pinterest o capsule wardrobe for males czyli szafie kaspułowej dla mężczyzn. Co do włosów- sama mam z natury słabe i zapewniam Cię że nie spędzam życia chodząc w czapce bejsbolówce. I jak robią tak mężczyźni ze słabymi włosami albo łysi to też bywa, że dziwnie na nich patrzę jak się zorientuję w czym rzecz. Co do reszty- nie wiem dlaczego Twoje zdrowie i charakter miałoby mieć coś wspólnego z wyglądem. Wielu ludzi nie jestw 100% zdrowych, ale stara się o siebie dbać. Niedawno zmarł Starosta w jenym rejonie Polski, w ostatnim stadium raka, co nie przezkadzało mu być człowiekiem schludnie ogolonym i do końca swoich dni chodzącym w garniturze. Wygląd jest pewną formą komunikacjiz ludźmi, m.in. formą okazywnaia im szacunku lu pogardy albo wrogości, więc w zależności od tego jak wyglądamy to tak jesteśmy odbierani. Chodzenie w besjbolówce może sygnalizować bycie członkiem agersynych subkultur albo chęc ukrywania się np. przed kamerami monitoringu, więc może u otoczenia budzić lęk i stąd te spojrzenia. Najsłabsze nawet nieumyte męskie włosy nie wzbudzają w ludziach takich odczuć. Podobnie jak czyste i wyprasowane ubranie nawet jeśli nie jest nowe czy najmodniejsze.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując