Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Batman's Girlfriend
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-07, 13:46   #31
northwestpassage
Zadomowienie
 
Avatar northwestpassage
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 525
Dot.: Batman's Girlfriend

Cytat:
Napisane przez Basia8212 Pokaż wiadomość
Bardzo podoba mi się Twój eksperyment, za to, że robisz coś w kierunku rozwoju siebie i całkowicie nie zgadzam się z osobami, które piszą, że makijaż Ci nie pasuje,to bardziej makijaż dla zabawy a nie na wyjścieGdyby to była sesja,to myślę, ze super by to wyszłoOczka mega kocie wyszły,usta dokładnie pokryte,odrobinka błyszczyku też by nie zaszkodziłacałośc świetnie się prezentuje,dziewczyny wspomniały o rzęskach sztucznych,popieram Masz delikatną urodę, ale to nie oznacza, że masz ciągle delikatnie się malowac, a eksperymentowac trzeba.Ja Cię widzę w Arabicu teżBuziaczki
dziękuję Basiu
cieszę się , że Ci się podoba moje eksperimentum
jakoś nie pomyślałam o sztucznych rzęsach, ale może i dobrze, bo nie mam jeszcze wprawy w nakładaniu, jednak na pewno kiedyś spróbuje, żeby się mocno nie zakurzyły leżąc w szufladzie
ach kusisz mnie tym arabikiem, kusisz - szczerze to się trochę boję, kiedyś próbowałam niestety nie wyszło za dobrze, ale spróbuję coś i takiego wykombinować

Cytat:
Napisane przez Bawitching Pokaż wiadomość
no tak, inny to on jest
hehhe dziękuję

Cytat:
Napisane przez ilonaxena Pokaż wiadomość
Ciekawy pomysł na makijaż. Ja się jednak troszkę doczepię oczek, podoba mi się wewnętrzna część oka ale z zewnętrzną stroną jest już odrobinkę gorzej, widać kilka niedociągnięć ale zrobiłaś kawał dobrej roboty i takie szczególiki są nieistotne Ogólnie makijaż zasługuje na pochwałę
dziękuję inlonakseno ,
wiem że są niedociągnięcia- jak juz pisałam, cóz mistrzynią blendingu nie jestem, ale metodą prób i błedów da się nauczyć lepiej i lepiej

Cytat:
Napisane przez Mrochna Tajemnica Pokaż wiadomość
Oczka ślicznie zrobione Ogólnie zgodzę się z dziewczynami wyżej


tylko jednak te czarne usta nijak mi nie pasują...
dziękuję
a usta to czorne, bo oczy czorne tak jakoś mi to przyszło do głowy hehehe
__________________
Kwiaty są pięknymi słowami i hieroglifami natury, którymi daje nam ona poznać, jak bardzo nas kocha.
Johann Wolfgang Goethe (1749-1832)


northwestpassage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując