Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Program pielęgnacyjny twarzy - m.a.r.t.a
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-12, 12:26   #2
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Program pielęgnacyjny twarzy - m.a.r.t.a

Pielęgnacja twarzy RANO:

Kiedy tylko się budzę od razu myślę o swojej buzi. W łazience pierwsze po co sięgam to A.T.W - Hypoalergiczny żel do mycia i demakijażu twarzy:

Jest to delikatny, lekko pieniący się żel przeznaczony dla każdego rodzaju skóry. Zawiera wyciąg z arniki łagodzący drobne podrażnienia oraz wspomagający regenerację skóry oraz wyciąg z tymianku działający antybakteryjnie. Żel pozostawia na twarzy przyjemne uczucie odświeżenia. Jednak podchodzę sceptycznie do kosmetyków "dla każdej cery". Zdenerwowałam sie ostatnio , kiedy przypadkowo zauważyłam, ze producent zmienił skład chemiczny dodał SLS oraz perfumy, na szczęście jest to delikatna woń. Niekiedy żel nie daje mi satysfakcjonującego ukojenia, ale minus ten idealnie rekompensuje Garnier, Skóra Wrażliwa, Tonik łagodzący:



Jest idealny dla mojej buzi, bo czyni ją nieziemsko odświeżoną. Zawiera ekstrakt roślinny oraz witaminę B5, która łagodzi zaczerwieniania. Po z tonizowaniu twarzy mam wrażenie, że oddycha i została porządnie zregenerowana, schłodzona. Kosmetyk ten jest bezzapachowy, pozbawiony alkoholu. Nie wyrządza mojej cerze żadnej krzywdy: nie uczula, nie podrażnia, nie powoduje uczucia ściągniętej twarzy.
Po zaaplikowaniu twarz przez moment pozostaje jakby mokra, dlatego odczekuje chwilkę zanim nałożę krem .

Na mojej buzi świetnie spisuje się Garnier, Skóra Wrażliwa, Krem łagodząco- nawilżający.


Jest to lekki, szybko wchłaniający się krem, który nawilża ją przez cały dzień. Zawiera ekstrakt roślinny oraz witaminę E. Co najważniejsze nie zatyka porów, nie powoduje reakcji alergicznych. To właśnie on odratował moją buzię! Dzięki niemu znowu jest jednolita bez żadnych plamek, suchych skórek. W jego przypadku nie ma mowy o świeceniu. Krem ma ładny, delikatny zapach a co ważne świetnie spisuje się pod makijaż.

Od kilku dobrych lat używam podkładu w kompakcie Max factora, Facefinity Compact Foundation:



Doskonale matuje, nawilża oraz wyrównuje koloryt twarzy. Spisuje się na 5+ podczas dużego upału, mroźnej zimy. Nie spływa z twarzy, bardzo dobrze i co ważne równo stapia się ze skórą. Ma lekką konsystencję, na buzi przybiera naturalny kolor nie tworząc w ten sposób uczucia "maski". Nie zapycha, nie podrażnia, delikatnie kryje niedoskonałości, zawiera filtry UVA/UVB faktor 15. Jestem od niego uzależniona .

Uwaga!
** przy ostrej mroźnej zimie trzeba pamiętać, że kremy nawilżające nie są odpowiednią ochronną dla naszej cery, dlatego wtedy sięgam po tłuściocha jest to
Iwostin, Krem Półtłusty
:


Przeznaczony dla skóry alergicznej, wrażliwej i suchej. Niestety pozostawia po sobie film, buzia świeci się i koniecznie trzeba ją odpowiednio zmatowić, aby twarz wyglądała estetycznie. Należy nakładać małą ilość kremu, bo w odwrotnym przypadku pozapycha. Dobrze natłuszcza, nawilża, daje poczucie komfortu przez cały dzień. Zawiera witaminę A, olej z pestek winogron, które poprawiają strukturę warstwy rogowej naskórka, zwiększając jego funkcje ochronne oraz stymulując regenerację komórek naskórka i skóry właściwej.
Uwaga
! Szczypie w oczy .

__________________
Zmieniaj swoje życie

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2009-02-12 o 14:06
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora