Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pielęgnacja loków, loczków i fal, zakręcone odnowienie! część XXIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-10-17, 18:55   #6
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, zakręcone odnowienie! część XXIV

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Wlasnie sie zastanawialam czy juz dobilysmy do 5000 postow, czy ja cos przeoczylam
To chyba dobry pomysl, choc ja mam wrazenie ze informacje latwiej znalezc w n.p. pigulce czy podwieszonych watkach. Przeszukiwanie watkow to jak kopanie w stogu siana
Niby tak, ale z drugiej strony czasami pada pytanie i za kilka stron znowu to samo pytanie a jak np. oznaczę pytania na kolor powiedzmy zielony czy jakimś słówkiem kluczowym, a każdy wątek będzie miał na max te 20 syron to zawsze można osobę pytająca odesłać łatwo do poprzedniej wypowiedzi.
Byłby jakiś porządek przynajmniej, to już nie czasy gdzie nabija się aż tak dużo postów a mnóstwo pytań powtarzających się pojawia się w wątkach pobocznych. Dzięki temu też myślę unikniemy odpowiedzi śmieciowych, które nic nie wnoszą konkretnego a zamiast tego będziemy mieć dobre odpowiedzi, takie poparte kilkoma osobami i podsumowane.
Może pomyślę jeszcze nad jakimś wątkiem pobocznym który by wniósł coś nowego i ciekawego np. jakieś włosowe newsy czy coś takiego
__________________
https://epickapokrzywa.blogspot.com/...-cruelity.html
Pielęgnacja twarzy bez okrucieństwa
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując