Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Invisalign
Wątek: Invisalign
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-11-22, 23:32   #495
Narva
Rozeznanie
 
Avatar Narva
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 650
Invisalign

Cytat:
Napisane przez kochamblyszczec Pokaż wiadomość
Jestem ciakawa jak wyglądają wasze zeby ( tych osób co ciagle nie są zadowolone ). ZacZynam mieć wrażenie ze są bardzo ładne ale to niektórym wam wiecznie coś nie pasuje. Może lepszym rozwiązaniem byłoby skorzystanie z licówek i uśmiech by był jak u ibisza. Tak czytam to forum i z optymistki można popaść w depresje. Samo narzekanie. Może zwyczajnie nie jesteś wiecznie z siebie zadowolone i wylewacie żale a my to czytamy i się zniechęcamy. Ja tam nie mam czasu na marudzenie. Dostanę więcej nakładek to dostanę. Normalnie z nimi żyje, nic mi nie odbierają wiec po to tyle zamieszania ?. Oj dziewczyny ogarnijcie się

---------- Dopisano o 09:58 ---------- Poprzedni post napisano o 09:53 ----------

3 zestaw i nie widzisz różnicy ? Ehhh. Współczuje Twojemu orto bo musi mieć niezle przygody z Tobą. Złóż reklamacje i domagaj się zwrotu pieniędzy skoro żeby przed i po 3 zestawie wyglądają tak samo. Przecież to nie jest logiczne. Do dziewczyn które dopiero zaczynaja przygodę z aparatem invi. Nie czytajcie tych głupot. Ja rozumiem ze każda inaczej to przeżywa i ma różne odczucia ale to to jest już jakaś paranoja.

Moja droga, gdybyś za nakładki zapłaciła w przeliczeniu na złotówki prawie 30 tysięcy to też byś oczekiwała idealnych zębów a nie tylko „bardzo ładnych”. I ja jednak jestem z siebie całkiem zadowolona ale skoro płacę za idealny efekt to chyba nie dziwne, że z nieidealnego nie jestem zadowolona. Trochę zbyt daleko idące wnioski wyciągasz

Zresztą z tego, co czytałam wcześniej chyba dopiero co zaczęłaś nosić nakładki, może jednak poczekasz trochę dłużej nim wyrobisz sobie opinię? Moje pierwsze dwie nakładki też były lajtowe i byłam zachwycona. Później dorobiono mi attachmenty i piłowano zęby. Ciekawa jestem czy byłabyś zadowolona gdyby Twoje leczenie przedłużyło się o drugie tyle a Ty musiałabyś nosić attachmenty na przednich zębach, które jednak są bardzo widoczne.
A co do licówek to nie wiem, czy wiesz, ale przed ich założeniem trzeba najpierw zęby wyprostować.


Wysłane z iPhone

---------- Dopisano o 23:32 ---------- Poprzedni post napisano o 23:27 ----------

Cytat:
Napisane przez kochamblyszczec Pokaż wiadomość
Dobrze mówisz . Ja mam planowo 47 nakładek na górę. 25 na dół. Wiadomo przy 3 nakładce nie można spodziewać się cudów gdy ma się ich sporo ale 3 zestaw to ja rozumiem ze już 3 razy były skany i dochodził nowy zestaw. Chyba ze Pani wyżej oczekuje efektu przy 3 nakładce no to trzeba poczekać na efekty

Skanów nie robi się przy każdej nakładce tylko na początku leczenia.


Wysłane z iPhone

Edytowane przez Narva
Czas edycji: 2018-11-22 o 23:31
Narva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując