Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Invisalign
Wątek: Invisalign
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-11-23, 21:56   #499
telimena878
Raczkowanie
 
Avatar telimena878
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 377
Dot.: Invisalign

Cytat:
Napisane przez kochamblyszczec Pokaż wiadomość
Jestem ciakawa jak wyglądają wasze zeby ( tych osób co ciagle nie są zadowolone ). ZacZynam mieć wrażenie ze są bardzo ładne ale to niektórym wam wiecznie coś nie pasuje. Może lepszym rozwiązaniem byłoby skorzystanie z licówek i uśmiech by był jak u ibisza. Tak czytam to forum i z optymistki można popaść w depresje. Samo narzekanie. Może zwyczajnie nie jesteś wiecznie z siebie zadowolone i wylewacie żale a my to czytamy i się zniechęcamy. Ja tam nie mam czasu na marudzenie. Dostanę więcej nakładek to dostanę. Normalnie z nimi żyje, nic mi nie odbierają wiec po to tyle zamieszania ?. Oj dziewczyny ogarnijcie się

---------- Dopisano o 09:58 ---------- Poprzedni post napisano o 09:53 ----------

3 zestaw i nie widzisz różnicy ? Ehhh. Współczuje Twojemu orto bo musi mieć niezle przygody z Tobą. Złóż reklamacje i domagaj się zwrotu pieniędzy skoro żeby przed i po 3 zestawie wyglądają tak samo. Przecież to nie jest logiczne. Do dziewczyn które dopiero zaczynaja przygodę z aparatem invi. Nie czytajcie tych głupot. Ja rozumiem ze każda inaczej to przeżywa i ma różne odczucia ale to to jest już jakaś paranoja.



Niestety ale żaden aparat nawet najlepszy,najdroższy itp itd. nie usunie przebarwień z zębów...więc licówki nie są raczej w takich przypadkach żadną fanaberią a wręcz koniecznością bo co to za radość ,kiedy proste zęby mają szare plamy ?, który nie da się wybielić ...
ja dzisiaj byłam na wyciskach ,w tygodniu czeka mnie jeszcze piaskowanie a w przyszły piątek będę miała już swoje licóweczki:ju pi: i to najważniejsze,że w opcji bez szlifowania zęba swoje mimo przebarwień mam w kolorze A1 a wybrałam lekko jaśniejsze BL3 mam nadzieję ,że będzie w końcu cudnie...

---------- Dopisano o 22:56 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Narva Pokaż wiadomość
Klaudia ja już zakończyłam leczenie. Miałam mieć 46 nakładek, miałam 76. Już nie chciałam dorabiać kolejnych. Pstryknę zdjęcia jak będę miała chwilę, ale nie wiem kiedy wrzucę bo zaraz pakuję się do samolotu na Kubę więc przez dwa tygodnie będę mieć ograniczony dostęp do internetu


Wysłane z iPhone

Cudownego urlopu
telimena878 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując