Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zaskórniki, mikrozaskórniki, pryszcze,, wągry, MOJE KOSMETYKI - Co stosować?????
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-09-06, 12:00   #33
Depresja2010
Zakorzenienie
 
Avatar Depresja2010
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 030
GG do Depresja2010
Dot.: Zaskórniki, mikrozaskórniki, pryszcze,, wągry, MOJE KOSMETYKI - Co stosować????

Ja może odp na moim przykładzie: ja niestety kremów używac nie moge i już,naprawde może raz na 3 tyg nałożę krem bambino na noc i potem mam nawilzona lecz lekko tłusta twarz,gdy dłużej stosuje nie wiadomo jaki by to nie był krem,pojawiaja sie niemiłe niespodzianki. Wiem,ze większość z dziewczyn/kobiet nie wyobraża sobie życia bez kremu,bo wyznaje zasadęczyszczanie/tonizowanie/nawilżanie
U mnie ta zasada sie nie spr,wiem,że wiele z osób tutaj piszących pewnie mogłaby mi napisać,ze mam źle dobrany krem,ale połowę zycia próbuje dobrac i nie kończy sie to dobrze niestety;/ Myślę,ze każda z nas wie najlepiej jak i na co reaguje nasza skóra,jeżeli wydaje Ci się,ze lepiej jest bez kremu nie używaj go na cała twarz jedynie pod oczy na noc,a z tym czy skóra pod kremem oddycha,to tez indywidualna sprawa bo zalezy to od cery i rodzaju kremu
Depresja2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując