Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dermacol - gdzie w Zielonej Górze i jaki kolor
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-06-04, 08:16   #1
joyka
Raczkowanie
 
Avatar joyka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 485

Dermacol - gdzie w Zielonej Górze i jaki kolor


Jak w temacie Zielonogórzanki, wiecie może, gdzie można dostać dermacol w naszym mieście? Nawet nie mam pojęcia, gdzie można go szukać.

Drugie pytanie, w razie zamawiania przez internet i niedostępności testerów w sklepie - jaki kolor wybrać? Planuję stosować go jako korektor, punktowo na "niespodzianki" i jakos nie mogę dobrać nic z palety. Mam jasną cerę, aktualnie używam Rimmel Recover 100 i odcień jest idealny - 103 jest już za lekko za ciemny, u mnie nadaje raczej lekką opaleniznę.

I trzecie : Czy dermacol nałożony na podkład kryje podobnie jak Maybelline Everfresh (tu odcień najjaśniejszy). Dotychczas używałam tego korektora i byłam właściwie zadowolona. Chciałam przeżucic się na cos tańszego, podobnie dobrze kryjacego i nie wiem, czy ta zmiana nie wyjdzie mi na złe - bo z opisów konsystencji dermacolu przez wizażanki wyobraziłam sobie coś o konsystencji a'la Tointex Czy położony jako korektor wygląda jakoś w miarę naturalnie, czy jak kropka tłustego, brązowego kremu? Wiem, że pytanie jest głupie, ale naprawdę sie nad tym zastanawiam

Z góry dziękuję za odpowiedź
joyka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując