Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-05-07, 19:36   #5015
dominic_sz
Raczkowanie
 
Avatar dominic_sz
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: okolice Warszawy :)
Wiadomości: 331
GG do dominic_sz
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Hej Moje Złotka Kochane!!!

Uwaga, uwaga! Ja nie-Lidlowa dziś nareszcie byłam w LIDLU!!!!
Oskarek miał dziś zły dzień i wył przez prawie całą drogę, ale udało nam się dotrzeć.

Dziewczynki i tu moje pytanie
Kupiłam ten budyń, pakowany po 5szt za 1,49za paczkę. Jest na nim napisane "Pudding", a w składzie "skrobia" Czy dobry kupiłam??
I ile można go zjeść??

I drugie pytanko - kupiłam też syrop, o którym pisałyście. Od razu kupiłam 2 butelki malinowego i 1 wiśniowego Czy mogę go sobie dolewać do herbatki?? Tak bardzo marzy mi się herbata z sokiem malinowym.....
????????????????????????? ??????????????

---------- Dopisano o 20:36 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

Cytat:
Napisane przez mischellin Pokaż wiadomość
Dziewczyny kochane pomocyy! Powiedzcie mi, jak to jest z tym koncntratem pomidorowym? Jestem na 3 dniu uderzeniówki i zjadłam łyżeczkę koncentratu pomidorowego dawtona. Na opakowaniu niestety nie ma ani słowa o składzie czy wartościach odżywczych... I własnie nie wiem czy czasem nie popełniłam błędu... Koncentart jest dozwolony? I czy w pierwszej można go urzyć? Panikuję i nie wiem co mam teraz zrobić : ( Pomocy!
Ja z reguły w dni proteinowe unikam w ogóle koncentratu. Myślę jednak, że tak mała ilość jaką zjadłaś, nie powinna mieć żadnego znaczenia
__________________




Początek 13.02.2011
66,1 kg
II faza od 18.02.2011......



05.07.2011 54,50kg jest mnie mniej o 11,60kg!!!

05.07.2011 początek III fazy 120dni
III faza - 54,30kg , w porywach do 53,10kg
dominic_sz jest offline Zgłoś do moderatora