Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie październik 2020
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-03-27, 10:13   #1334
oblakanyobloczek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 948
Dot.: Mamusie październik 2020 [emoji173]

Cytat:
Napisane przez juka_juka Pokaż wiadomość
Hej. Gratuluję zdrowych dzieciaczków. Malinka bardzo mi przykro. Trzymaj się. To nie powinno się zdarzać..

Słuchałam właśnie radia. Ten nakaz pracowania w jednym miejscu dotyczy tych, którzy pracują na oddziałach zakaznych albo w szpitalach, które są przekształcone na zakaźne. A jak wiemy, taka pielęgniarka dorabia sobie czesto np w laboratorium, teraz nie będzie mogła . To jeszcze nie jest przesadzone, być może to zmienia. Nie martwmy się na zapas. Nawet jeśli, to będzie sytuacja przejściowa. Jeszcze chwila i pojawia się ruchy, będziemy spokojniejsze. Mi dr przełożył wizytę z czwartku na przyszły wtorek. Ma jeszcze dzwonić potwierdzić czy napewno się odbędzie. Mam nadzieję..

Oby tak było bo całkowity nakaz jednego miejsca pracy jest niewyobrażalnie po prostu absurdalny. Zreszta tak jak decyzja o nie przesuwaniu terminu wyborów [emoji849]

Ale z pisma ministerstwa zdrowia do personelu medycznego z dnia 25.03 nie wynika ze chodzi o szpitale zakaźne, tylko o placówki które maja zakażenia covid albo podejrzenia- a to już zdarza się wszędzie a będzie jeszcze bardziej przy większej ilości zakażeń.

Ale prawdą jest że nie ma co się martwić na zapas i trzeba się cieszyć tym co jest i zyc z dnia na dzień! Taki mam plan

Faktycznie jak zaczna się ruchy to będę czuć się spokojniejsza. Już jak zobaczyłam moje maleństwo przez 2 minuty na usg ze jest odpowiednich do ciąży rozmiarów to mi wystarczyło żeby się uspokoić. Ojej ciekawe kiedy będą pierwsze ruchy [emoji2956]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
oblakanyobloczek jest offline Zgłoś do moderatora