Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy LUTOWE 2020
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-03-13, 11:20   #7
gazelamon
Zadomowienie
 
Avatar gazelamon
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 083
Dot.: Mamy LUTOWE 2020

Cytat:
Napisane przez harmattan Pokaż wiadomość
Jakie cudowne maluszki



Dziewczyny, jeśli chcecie możecie podać mi datę narodzin i imię Waszych dzieciaczków, a ja dodam je do pierwszej wiadomości



Jak mija Wam ten trudny czas? Uważajcie na siebie! Ja cieszę się, że nie mam powodu, by wychodzić z domu. Oczywiście chodzimy na długie spacery, ale z dala od ludzi, cieszę się, że mieszkamy na wsi i mam taką możliwość. Ale martwi mnie to, że mam zaplanowanych wiele wizyt lekarskich i nawet nie wiem, czy się odbędą, a musiałabym wziąć ze sobą maluszka...więc może i lepiej.


25/01 godz. 11:01 Rozalia 2920g, cc
Pisze wszystkie dane a co tam będziesz chciała umieścić to sobie wybierzesz [emoji4]

Ja sama nie wiem czy wychodzić czy nie. Mieszkamy w centrum miasta więc nie da się iść gdzieś na odludzie [emoji849] męża w końcu namówiłam na pracę zdalną, ale coś mu wi fi nie chce dobrze działać więc nie wiem czy w przyszłym tygodniu nadal będzie chciał z domu pracować [emoji849]
Też mam wizyty u lekarzy. O ile nie odwołają to ja zamierzam iść bo wizyta u gine po połogu jest dla mnie ważna. Muszę też sprawdzić poziom tsh. Liczę na to, że będzie dobrze. Musi być [emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
gazelamon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując