Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy LUTOWE 2020
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-03-14, 22:18   #21
bezpaniki
Zadomowienie
 
Avatar bezpaniki
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: ŚwinkaMorska/Kraków
Wiadomości: 1 359
Dot.: Mamy LUTOWE 2020

Cytat:
Napisane przez pokamina Pokaż wiadomość
Ja również bałabym się bardziej będąc jeszcze w ciąży. Cieszę się, że synek nie ociągał się z wyjściem na świat, bo w szpitalu, w którym rodziłam już od dwóch tygodni nie ma możliwości porodów rodzinnych i obowiązuje zakaz odwiedzin. A byłabym zrozpaczona gdybym miała rodzić bez męża. Współczuję bardzo dziewczynom, które mają niedługo termin porodu, że są zdane często tylko na siebie.



Moi rodzice nie widzieli jeszcze wnuka. Najpierw nasz długi pobyt w szpitalu, później ich przeziębienie, a teraz nie wiadomo kiedy będzie taka możliwość. Pozostają nam inne formy komunikacji póki co. Na razie nie wybiegam daleko w przyszłość, bo mamy trochę bieżących problemów. Czy Wasze dzieci też tak często płaczą? Mój synek płacze dużo, obawiam się, że to jakieś problemy brzuszkowe



My wlasnie dzisiaj (teraz?) przeszlismy pierwszy powazny atak kolki, oczywiscie jak siostra pojechala do domu a partner poszedl do pracy, wiec jestem calkiem sama :/
Nugget sie juz uspokoil, ale nie dziwne, po 1h krzyku i placzu pisalyscie, ze cieple pieluszki/termoforek pomagaja?

W uk nie ma paniki oficjalnie, nieoficjalnie ludzie robia zapasy i sami decyduja zatrzymac dzieciaki w domach. My w poniedzialek mamy isc do urzedu zarejestrowac narodziny i imie, musimy byc oboje wiec chyba po raz pierwszy zostawimy mlodego z dziadkami (choc po tej kolce to nie wiem, czy oni by ‘przezyli’ taka godzine).
bezpaniki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując