Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013 cz.4
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-12-11, 13:26   #2222
happy blue
Zadomowienie
 
Avatar happy blue
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 761
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez maarchewka Pokaż wiadomość
Jeszcze mój TŻ (ale to już żartem) powiedział, że jak będzie chłopak to nazwiemy go Bolesław Bogumił (mamy nazwisko na K) i będzie miał inicjały jak bluesowiec B.B. King

z kolei Tatuś jak się zapoznawał z twórczością Tadeusza Kantora, to wpadł po uszy, zakochał się w tym imieniu i nazwisku i nic tylko On nazwie syna Tadeusz Kantor

mi się imię Tadeusz źle kojarzy i nie spełnię Jego marzenia za żadne skarby.

---------- Dopisano o 14:25 ---------- Poprzedni post napisano o 14:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Mysia mysz Pokaż wiadomość
na dzień nie próbowałam więc nie wiem, ale tez mi się wydaje za ciężki pod podkład, za to na noc
to może od razu polecisz coś na dzień

---------- Dopisano o 14:26 ---------- Poprzedni post napisano o 14:25 ----------

Cytat:
Napisane przez lonely_lady Pokaż wiadomość
no właśnie też tak sobie pomyślałam co do tej ramki z podstawką i metalową buteleczką - to jednak zbyt duży bibelot, mogący być później zbędnym..
ale te buciki mi się podobają.. fajna pamiątka na lata- i są słodziutkie..
muszę tylko zadzwonić i zapytać jak długo trwa realizacja... Doświąt musiałabym je mieć żeby przekazać mamie

ej a ja głupia myślałam, że to jest tylko butelka i smoczek, jakoś nie zauważyłam, że to komplet z ramką z ramką jakieś takie kiczowate mi się teraz zdaje.
__________________
J + D = H
happy blue jest offline Zgłoś do moderatora