Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;) cz.VII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-02, 11:58   #20
sandrasandia
Raczkowanie
 
Avatar sandrasandia
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 369
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez Agaciok xD Pokaż wiadomość
Mam PCO mialam robione badania hormonalne, mam za wysokie stezenie androgenow. "Lecze" sie od hmm ponad 3 lat (?). Na poczatku bralam tylko zwykle hormony Estrofem i Duphaston i pamietam, ze te pierwsze tabletki wzielam po prostu na drugi dzien od otrzymania recepty, nie bylo zadnego czekania na pierwszy dzien okresu, bo chcac nie chcac u mnie normalny okres nie wystepuje. W trakcie brania lekow plamienie u mnie nie wystepuje, dopiero w momencie gdy powinno pojawic sie krwawienie z odstawienia u mnie jest to znowu plamienie z lekka domieszka krwi A ze po tych lekach przytylam, ginekolog mowila ze mozna tez stosowac tabletki antykoncepcyjne, ale wlasciwie nie pamietam zeby kiedykolwiek mowila mi w ktorym dniu mam zaczac je brac teraz jest powaznie chora, juz chyba od pol roku i wlasnie od pol roku nic nie biore i caly czas mam plamienia... Umowilam sie do innego endokrynologa ale wizyta jest dopiero pod koniec czerwca...
No to skoro tak to wszystko jedno kiedy weźmiesz tylko ze antykoncepcja bedzie działać po pierwszym opakowaniu dopiero. I moglas od razu to powiedzieć, bo tak to Twoja wypowiedź zabrzmiala jakbys od tak chciala zaczac brac tabletki mimo wyraźnych problemów ze zdrowiem, a moja pierwsza wypowiedź przez to byla bez sensu

Edytowane przez sandrasandia
Czas edycji: 2016-06-02 o 12:01
sandrasandia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując