Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy cz.3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-06-29, 14:00   #353
mahisza
Przyczajenie
 
Avatar mahisza
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 9
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy cz.3

Witam serdecznie.
Odstawialam dwa miesiace temu tabletki antykoncepcyjne Vibin . Musialam ze wzgledu na coraz wieksze migreny oraz zapalenie zyly.Tabletki bralam kilka lat , przepisane ze wzgledu na endometriozę.
W pierwszym miesiacu czulam sie niezle , troche pobolewala glowa , dostalam ataku migreny ale to co od dwoch tygodni sie dzieje jest nie do opanowania i nie wiem skad sie to moglo wziac. Mianowicie mam straszne glody. Co bym nie zjadla to za chwile juz jestem bardzo glodna.Dodam ,ze odzywiam sie zdrowo, jem sporo warzyw , gotowanego miesa , kasze...A ciągle tak mnie ssie ,ze az robi sie slabo.
Czy to ma zwiazek z jakimis zaburzenia hormonalnymi po odstawieniu.? czy to sie unormuje?Zrobilam TSH i Badanie w anty TPO - wyniki w normie.Dzis zrobilam jeszcze hormony Estradiol, progesteron, LH , FSH. Wyniki we czwartek.
Nie moge sobie z tym poradzic. Dostalam juz dola , chce mi sie plakac.Nie da sie tak funkcjonowac.
Bede wdzieczna za odpowiedz.Czy ktoras z Was miala cos takiego?
Pozdrawiam
mahisza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując