Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;) cz.VII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-28, 18:35   #106
jasne_jasne
Zadomowienie
 
Avatar jasne_jasne
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 353
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez sandrasandia Pokaż wiadomość
Tak tylko powiem, że nie wszystko od razu musi być objawem ciąży [emoji14] moze jest inna przyczyna, bez sensu marnowac kase na test, lepiej by bylo jakbys sie przeszla do lekarza z tym, bo ciąża to nie jest.

Wysłane z mojego HUAWEI SCL-L01 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 14:18 ----------

A ja mam takie inne pytanie nic pomylilam sie, zapomnialam mam takie a takie objawy. Nie mam co prawda teraz tego problemu, ale chcialabym wiedziec na przyszlosc, może któraś z was bedzie wiedziec otóż chodzi mi o to, że, wiadomo, jak się zapomni tabletki w 3 tygodniu to jest ta opcja, zeby potraktowac te zapomniana jak poerwszy dzien przerwy i po przerwie normalnie zacząć brać nowe opakowanie. Problem jest taki, jak dla mnie, że się wtedy wszystko przesuwa o te pare dni wcześniej, a tabletki z poprzedniego opakowania zostaja. Czy wiec mozna zrobic tak, ze po zapomnieniu w 3 tyg zacząć od razu przerwe wczesniej, potem rozpocząć po przerwie wczesniej nowe opakowanie i po wybraniu wszystkich tabletek, dobrać te które zostały z poprzedniego opakowania i dopiero wtedy rozpoczac przerwe, żeby wrócić, ze tak powiem "na stary tor"? Mam nadzieję, że rozumiecie o co mi chodzi a chcialabym to wiedzieć, jesli kiedys mi sie przydarzy coś takiego

Wysłane z mojego HUAWEI SCL-L01 przy użyciu Tapatalka
Ja często tak robię, nawet jeśli z różnych przyczyn chcę dostać wcześniej krwawienia. Żeby wrócić później do dawnego rytmu po skończonym opakowaniu "dojadam" tabsy z tego skończonego wcześniej. [emoji4]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

jasne_jasne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując