Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-09, 17:11   #2770
panipuchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar panipuchatkowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 9 076
Dot.: Planowanie ciąży część 16! N2iech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
Hej Majeczko Pamiętam Twoje starania i jak ciężko Ci często było, gdy się przedłużały, super teraz widzieć na wątku zdjęcia Twojego maleństwa, aż niesamowite, ze ten czas tak szybko leci.


Nie udzielałam się, ale czasem Was podglądałam. Końcówka/początek roku były jednak dla mnie tak trudne, że musiałam się zdystansować od tematów ciążowych. Poszliśmy w końcu do Kliniki (nie wiem czy o tym pisałam, czy już nie), wyniki męża z badania na badanie były coraz gorsze, w sumie nie wiadomo czemu. Po dwóch nieudanych inseminacjach zdecydowaliśmy się na in vitro, transfer miałam w maju - nie wierzyłam, że tak będzie, ale udało się. Obecnie jestem w 18 tc. Strach, że coś będzie nie tak, jest oczywiście ogromny, ale odkąd jestem w drugim trymestrze zaczynam powoli wierzyć, że to dzieje się naprawdę...
Wooow!!!! Patryka jak ja się cieszę!!! Jak się czujesz? Opowiedz cos więcej! O nie opuszczaj nas

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
Również mam nadzieję, że reszta staraczek się odezwie z takimi dobrymi wiadomościami

A u nas dzisiaj 100dniowka i wizyta, ciekawe ile mały waży ��
Odezwij się po wizycie!
__________________
Najszczęśliwsza Żona na świecie! 20.06.2015!

Najszczęśliwsza Mama na świecie! 22.01.2019!

Czekamy na drugi Skarb!
panipuchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora