Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - > Video - Step by step... <
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-11-26, 18:29   #29
Katosu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: [UK]
Wiadomości: 322
Dot.: > Video - Step by step... <

Cytat:
Napisane przez jowitka007 Pokaż wiadomość
Świetny video step, jesteś fantastyczna . Wszystko mi się podobało... Oby więcej takich stepów .

Pozdrawiam

Ps. Mogłabyś mi podać numer i cenę tego pędzelka, którym rozcierałaś cienie ??
Nie znam numerka, ani ceny normalnej, wiem tylko ze to Shiseido :P Kupiłam go w sklepie z odrzutami kosmetycznymi za śmieszną cenę :P

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Obejrzałam, skomentowałam, podoba mi się
Jasno, sympatycznie, przejrzyście ... Mam nadzieję, że to nie ostatni Twój tutorial
tup, tup, tup, tup, tup....
Też mam taką nadzieję, tup, tup, tup ^^ Dziękuję!

Cytat:
Napisane przez hałas Pokaż wiadomość
Wspaniały step, mi wprawdzie wyszedł jeden wielki maziaj ale moze z Twoją pomoca nabiore wprawy
Gratulacje i czekam na kolejne
Dziękuję bardzo! To mam nadzięję, że nabierzesz tej wprawy i cieszę się, że jestem pomocna

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Bardzo fajny step. Wszytko juz chyba zostalo juz wczesniej napisane przez dziewczyny. Ja tylko tak niesmialo zaproponuje ze moze nastepnym razem dodaj kilka zdjec bo jednak lepiej widac kolory i efekt koncowy na zdjeciach. Video pokazuje berdziej technike a zdjecia oddalyby efekt koncowy.
Pozdrawiam i prosze o wiecej video-stepow.
Tak, nie pomyślałam, następnym razem będą zdjęcia! (Za bardzo byłam zestresowana samym filmikiem :P) Dziękuję!

Cytat:
Napisane przez alice86 Pokaż wiadomość
Super, ze Twoje piękne, pełne usta przemówiły do nas w tym stepie Przebrnęłam do samego końca i muszę Ci powiedzieć, że fajnie się Ciebie ogląda Bardzo podoba mi się taki step "no stres" - tzn Ty opanowana i spokojna nawet, gdy pędzelki się sypią. To jest w tym właśnie najfajniejsze
Step przejrzysty, ciekawy no i jak inne Wizażanki myślę, ze fajnie byłoby zakończyć step kilkoma zdjęciami makijażu
Ps. Masz papużki, czy to jakieś ptaszątka za oknem tak ćwierkały?
Te piękne, pełne usta ucałowałyby Cię teraz strasznie ! Dziękuję bardzo, no tak, te pędzelki, dziś jeszcze znalazłam jeden w torbie TŻ'a :P

Ps. to ptaszki za oknem, u nas w Anglii lato w pełni (haha ;-)

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Jesteś śliczną dziewczyną Masz świetny akcent.. taki uroczy... Naprawdę makijaż baaardzo mi się podoba. Jesteś bardzo sympatyczną osobą Po prostu jesteś świetna Całuję i ściskam
O matko, mam akcent :P To musiałabyś usłyszeć moj angielski :P Dzięki wielkie, bardzo mi miło

Cytat:
Napisane przez Vampi_z_piekla_rodem Pokaż wiadomość
Super step Od razu jakoś tak pogodniej się zrobiło
Hurra ! Tak miało być! Dzięki!

Cytat:
Napisane przez agnieszka.m.j Pokaż wiadomość
Super step, bardzo przyjemnie sie go ogladalo, gratulacje. Makijaz tez mi sie strasznie podoba, tylko chyba troche za mocno twarz sie od szyi odcina, chociaz moze to wina oswietlenia
Mowie Ci, że oświetlenie Dziękuję!

Cytat:
Napisane przez magda120792 Pokaż wiadomość
swietny step poogladalam wszystkie czesci i jestem pod wrazeniem makijaz jak zwykle cudny komentarze fantastyczne. no coz.. prosimy o wiecej
hehe katosu- po prostu maluj ;p
Po prostu będę!! I mam nadzieję równie zabawne, hehe :P

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
MAlo tego że ładna, zdolna to jeszcze mila i sympatyczna świetnie wszytsko tlumaczysz, a Twoja technika jest nieco zblizona do mojej a dzieki Twoim stepom moge udoskonalic swoja technike

Bardzo bardzo mi sie podoba wszytsko zrozumiale
tez proponuje zeby byl step z modelowaniem twarzy i jestem ciekawa jak ta kreseczke malujesz aha i strasznie spodobaly mi sie Twoje pedzle, moje to sie do rozcierania nie nadaja

swietnie! zachecham do kolejnych video

Bo ja jestem full wypas No, to pochwalam za podobieństwo techniki

No, postaram się następnym razem dodać makijaż z podkładem i modelowaniem

Pędzle mam wypasione, to fakt :P

Zachęcam do wyczekiwania takowych
Katosu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując