Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-10-29, 07:27   #3699
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Dziękuję za miłe słowa.


Mydła już jakiś czas temu zrobione, ale nie miałam czasu wstawić zdjęcia. Różowe to solne (póki co to widzę, że mocno się kruszy, więc nie zachęca do robienia, może po leżakowaniu coś się zmieni), zielone na maceracie z natki pietruszki, z glinką zieloną i spiruliną dla podkręcenia koloru. W dniu robienia było mocno zielone, teraz ledwo, ale też nie chciałam dawać za dużo spiruliny, żeby nie przesadzić z zapaszkiem. Olejku jodłowego, którego dodałam dla zapachu wcale nie czuć.

Na Eko cudach sporo wystawców i odwiedzających. Poszłam głównie po olejki eteryczne do mydeł, pomadkę Felicea z rabatem -20 (kupiłam kolor Red wine, bardzo fajny kolorek, tylko muszę oszczędnie nakładać bo mocno ciemna), kwas hialuronowy ze sklepu Naturolove (też -20) i mieszankę ziołową Limfa z zielarni Suwalska (tutaj bez rabatu, ale zioła porządnie ususzone, nadal widać kolory, a nie takie szarobure, jak zwykle dostaje się z Flosu).
Nie byłam długo, bo byłam z synem, który szybko chciał szybko wychodzić, jedynie mydła dzielnie ogladał prawie na każdym stoisku, a to przez to, że często razem robimy te glicerynowe.

piękne mydełka ale bym się nimi myła


i gratuluję łupów na Eko cudach


mnie się przeterminowały 3 balsamy do ust. termin listopada 2022. i nie wiem, czy używać czy nie
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując