Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co robicie na obiad? - część XVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-01, 03:59   #4864
agafisia
Zakorzenienie
 
Avatar agafisia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 517
Dot.: Co robicie na obiad? - część XVI

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Dzisiaj biedaobiad - jajka sadzone na boczku i chleb


Potwierdzam. Czasami nawet w sklepie trafi się mięso z niewykastrowanego wieprza (choć nie wiem, jakim cudem, skoro wszystko "od a do z" obostrzone przepisami, niby) - tego "aromatu" nie sposób nie zapamiętać

Kocham!

Jak można płukać kapustę? Kapusta kiszona musi być kwaśna!

Kocham anyż

Wydaje mi się, że w Polsce wszystko okraszone jest stresem, nie tylko studia

Cudowne!

No, wstrętne są
Dla mnie ideał kobiety[emoji7] jest przepiekna[emoji846]

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 04:59 ---------- Poprzedni post napisano o 04:58 ----------

Cytat:
Napisane przez LegoJedi Pokaż wiadomość
Że jak ?dobrze widzę ? Sałatka z czego ?

[emoji1787][emoji1787]

---------- Dopisano o 23:27 ---------- Poprzedni post napisano o 23:15 ----------





Gadatliwe okropnie



Ja nie mam zaufania do kuchni greckiej przezorny gotuje sam hehehe , warto spróbować ...jesz kiedy chcesz i to na co masz ochotę . Kuchnia hotelowa grecka....w 5 gwiazdkowym hotelu bym zjadł, poniżej... wolę sam

---------- Dopisano o 23:45 ---------- Poprzedni post napisano o 23:27 ----------





Ouzo jest dobre ale tam ...na leżance na plaży , szum morza , bzyk komarów, hehehe. Jest dobre na trawienie bo na anyżu...takie z zamrażarki z wodą.

Po knajpkach nie ma co chodzić bo większość to tzw tawerny turystyczne, drogo i mało smaczne. Żaden Grek tam nie wejdzie tylko turyści naiwni Grecy mają swoje lokale pochowane...w małych uliczkach. A jak widziałem świeże warzywa i rybki jeszcze żywe to...grzech by był tego nie kupić i spróbować ...szczególnie ja. W hotelach od 5 gwiazdek jedzenie jest tam zjadliwe. Poniżej ..jak ruska ruletka. Dlatego (nie śmiej się) zawsze na urlop pakuje 1 patelnie 1 garnek i 1 nóż ....jak to mówią ..zawsze przygotowany. Czasami na lotnisku patrzą na mnie dziwnie ..jak w plecaku zamiast ..whisky jest garnek hahaha

---------- Dopisano o 23:47 ---------- Poprzedni post napisano o 23:45 ----------





Korfu
Tak tak młody jesteś nie znasz takiego przysmaku jak sałatka z zupek[emoji16][emoji16]
Haha to patelnia i noz możesz mówić że do samoobrony wieziesz[emoji23]

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
__________________



agafisia jest offline Zgłoś do moderatora