Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nie rozumiem fenomenu...
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-07-17, 18:33   #72
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Nie rozumiem fenomenu...

Nie rozumiem fenomenu dram z social mediów.


Bo ten pomalował oko tak, a tamten tak, a tamta wjechała gdzieś bryczką.


I niezmiernie mnie dziwi, że mi się wmawia, że to jakaś ultra znana persona, kiedy ja pierwszy raz słyszę to nazwisko właśnie w ramach jakiejś dramy, która mnie w sumie nie interesuje, ale YT mi to wrzuca w kolejkę.


(Nie neguję, że to może być znany człowiek w swoich kręgach, ale ten tekst "jeśli nie wiesz, kim jest X, to ja nie wiem pod jakim kamieniem mieszkałeś przez ostatnie 2 lata" jest debilny. )


I w ogóle mnie dziwią te osobistości z mediów społecznościowych, bo zwykle prezentują sobą mniej niż zero. Znaczy że komuś chce się oglądać filmik, w którym jakiś ziomek (jakiś tam) narzeka, że ma prywatną siłownię w posiadłości na pierwszym piętrze i musi wejść po schodach i w związku z tym tak bardzo cierpi. I śmieć się z niego, że oj biedaczek.


No to nie oglądaj, to ani ty nie musisz tego przeżywać, ani on nie będzie miał takich problemów, bo bez wyświetleń pójdzie do normalnej pracy i żadne siłownie mu nie będą w głowie.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora