Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Róże, rozświetlacze
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-07-26, 15:35   #816
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
Mój ostatni zakup - Terracotta Golden Rose. Piękny Już sie nim wymaziałam i jest świetny - jak wracałam od dentysty to się faceci za mna oglądali, a szczególnie piękna nie jestem Więc to musi być ten róż Jutro zobaczę jak się bedzie sprawował na buzi przez cały dzień
Od dawna widzę te wypiekańce z GR [są też inne kolory ] w sklepie i sama nie wiem czy zdecydować się na zakup. Brakuję mi ostatecznego przekonania. Zatem czekam na recenzję i może wreszcie go kupię.

A w sklepie widziałam jeszcze coś na kształt Ziemi Egipskiej w 3 kolorach-pastelowym (dobre dla bladolicych), brąz (taki średni, jaśniejszy) i dość ciemny (dla ciemnych karnacji), ale niestety nie zapamiętałam firmy. Testowałam na ręce i wypadał pozytywnie. Cena coś ok. 36 zł.
Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
Anta, to wypiekany puder brązujący firmy Golden Rose, Terracotta Dust, numer 102 bodajże. Mają jeszcze inne pudry i róże wypiekane, i cienie, kolory takie, ze oczopląsu można dostać. I ceny dosyć przystępne, za puder dałam niecałe 30pln, a róże i cienie kosztują ok. 20pln
Mam cień wypiekany-fajny jest.

U mnie ta terracota jest chyba droższa, ale nie jestem pewna.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując