Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Spirala - wątek zbiorczy cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-07-18, 12:12   #885
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Spirala - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez marzenka224 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Jestem tu nowa przeczytałam wontek ale mam pytanie do dziewczyn które mają założoną mirene. Założyłam wkładkę 27 kwietnia (bez miesiączki bo karmię) 1 dzień plamiłam i myślałam że będzie super. Jednak od połowy maja zaczęłam placić i tak bez przerwy do połowy czerwca, w tym czasie miałam może z 2 dni czyste. Bylam na kontroli u gina na początku czerwca. Z wkładką wszystko ok. 19 czerwca dostałam pierwszą miesiączkę. 3 lipca dostałam kolejną miesiączkę tydzień przerwy i teraz znów mam miesiączkę��. I tu moje pytanie czy to jest normalne i trzeba przeczekać czy powinnam iść na kontrol do lekarza? Dodam jeszcze że te miesiączki są bardzo boesne nawet iburom nie bardzo pomaga��
A przed założeniem spirali odzyskałaś już regularne okresy po porodzie? Bo to może jakiś problem jeszcze z tym związany a nie kwestia spirali.

Plamienia przy spirali to jedno, mogą się pojawiać i po prostu być.
U mnie pojawiają się cykle, gdzie lekko plamie aż do jajeczkowania. Ale u mnie ma to chyba związek z choroba immunologiczna, bo widzę ze ma to ścisły związek z jej zaostrzeniami. Jak z nią jest ok to nie ma plamień.

Natomiast żeby spirala rozregulowała cykl, nawet hormonalna, to bardzo wątpię.

Tak jeszcze przyszło mi do głowy, ze powinnaś sprawdzić jajniki czy nie utworzyła się torbiel.
Szaleństwa miesiączkowe , skrócenie cykli, jakieś dodatkowe krwawienia i ich jeszcze większa obfitość u mnie były objawem torbieli.
Pod koniec to krwawiłam okropnie praktycznie bez przerwy i po 3 tygodnie.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując