Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-11, 12:44   #4889
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Dziewczyny, każda ma inaczej po tabletkach, plastrach, krążkach, nie ma jednoznacznej odpowiedzi na Wasz pytania, ja tylko mogę powiedzieć, jak było u mnie, jak stosowałam krązki.

Cytat:
Napisane przez Moniiika51 Pokaż wiadomość
Witajcie Dziewczyny
Rozważam rozpoczęcie stosowania Nouvaringu, powstrzymują mnie 2 wątpliwości:
1. czy jest mniejsza ochota na sex
2. czy powoduje tycie
Z góry dziękuję za pomocne odpowiedzi.
1. tak, ja miałam zmniejszone libido. tak jak na wszystkich tabletkach anty, które bralam
2. nie tyłam po nuvaring, przy diecie chudłam, woda na pewno była jakaś zatrzymana, ale nie bardziej niż po tabletkach (nawet mniej niż przy większości, nie miałam przy krążkach np. problemow z puchnięciem palców u rąk)

Cytat:
Napisane przez Anaitis Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny ! Wlasnie kończę 2 tydzień stosowania pierścienia, do wyjęcia po pierwszym cyklu został mi tydzień. Trzymam dietę, ćwiczę 4 razy w tygodniu a waga ma tendencje do minimalnego wzrostu,stawiam,że to woda,bo po prostu to widzę. Jak to jest z tym tyciem po nouva ? (Nie zauważyłam specjalnie zwiększonego apetytu i tak jak piszę, raczej trzymam dietę). Czy to prawda, że w pierwszym cyklu zanim organizm się przyzwyczai to tak bywa,później w 2 cyklu powinno mi się unormować ? Z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam !

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Większość metod antykoncepcji hormonalnych powoduje zatrzymanie wody, w mniejszym bądź większym stopniu.
Mnie krążki trochę zatrzymywały, ale mniej niż większość tabletek, które brałam wcześniej.
Nikt Ci nie powie, czy i kiedy się unormuje. Organizm może się przyzwyczajać nawet 3 miesiące, czasem i więcej.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora