Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-11-22, 10:30   #2134
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

Cytat:
Napisane przez martus9191 Pokaż wiadomość
Raczej ciągle walczę;p

Mój wczoraj wziął małego na godzinę do drugiego pokoju żebym się przespala, jeszcze dobrze oczu nie zamknęłam a ten juzmi dziecko do karmienia podsadza ;p fakt, że okazało się że minęła godzina ale byłam tak padnieta że myślałam ze nawet nie przysnęłam [emoji42]



Aż się boje co i moich mięśniach powie fizjo, muszę do niej dzisiaj przedzwonic i umowic sie ba wizytę.

Ciążowe kg straciłam jeszcze w szpitalu, reszta juz w domu ale niestety w skutek tragicznej diety. Jem mało, chaotycznie i dopycham słodkim. Co prawda z każdym dniem staram się to coraz lepiej ogarnąć i dzisiaj mam np. Zupę i obiad gotowy, no ale na śniadanie w biegu zjadłam 3 cukierki i kawę bo syn wył z głodu a mi burczalo w brzuchu ;p



To tak można? [emoji50] mnie przestrzegali żeby nie nadrywac samemu kikuta.



Ja swojego monitora nawet z pudełka nie wyciągnęłam. A przed porodem byłam pewna, ze bez niego nie zasnę w nocy [emoji23]

Lustro to przede wszystkim, ale ja i przed porodem specjalnie dobrze nie wyglądałam więc teraz jeszcze trochę i będzie nawet lepiej ;p ale miss plaży mi nie grozi. Ty chyba ćwiczysz regularnie ? Więc masz pewnie inne podejście no i dzieki temu jeszcze trochę a i w lustrze pewnie będzie super

Przed ciąża mowilam tak samo, nie zechce piersi to raz dwa na mm. Tyle że on chce, to ja mam problem [emoji21] no i mm źle tolerowal, ból brzucha, bardzo śmierdzące kupki a i mi zwlaszcza w nocy wygodniej mu dać cyca.

Tapeta musi być prosta i jednolita żeby ikonki były czytelne. Zdjec mam tysiąc to tam sobie mogę popatrzeć;p



No ja byłam wyrodna matka bo dwie pierwsze noce zostawiłam dziecko na oddziale. Ale pierwszej nie bylam w stanie zejść z łóżka nawet do toalety bo mdlalam, drugiej mialam przetaczana krew a i tak o 3 nad ranem mi go przywiezli bo się darl tak ze nie mogli go uspokoić. Ale były teksty do męża o co ze mną chodzi ze dziecko oddaje [emoji19]


Ja mam z aventa i bibsa. Oba kocha, bez smoczkow nie wiem jakbysmy funkcjonowali.

Dzisiaj wreszcie odwiedza nas pierwsi znajomi bo tak to tylko najblizsza rodzina była i siedzę sama jak dzikus ;p tylko muszę chalupe ogarnąć bo wczoraj dziecko mialo dzień bliskości i przelezalo na matce praktycznie cały. A ze zlewu się wysypuje [emoji85]


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja położna przy Starszaka chyba tez odbywała kikuta[emoji12] Tzn. Tak nimi ruszyła ze jej odpadły. U Małej nie zdążyła bo odpadł zanim przyszła.



Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 12:30 ---------- Poprzedni post napisano o 12:27 ----------

Moje dziecko jest tak zmęczone po całej nocy snu, że wstała teraz po 4.5h tez snu na jedzenie i właśnie odlatuje przy cycu[emoji23]

Spanie ma po Ojcu [emoji28]

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując