Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-11-22, 17:46   #2155
sharlotka87
Rozeznanie
 
Avatar sharlotka87
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 714
Dot.: Mamy Październikowe 2019 [emoji173] cz.4

Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
Niesamowite. Moje dziecko leży w łóżeczku, [emoji121]️samo i ogląda swoje nieokiełznane rączki. Pierwszy raz! Zdołałam zebrać pranie i nastawić nowe. Łał.Na poczatku prosta sprawa bo mała dużo spała to szłyśmy razem we trzy. Ale niestety zdarzały się takie dni że mała akurat nie chciala lezec z nami i miała ochotę sobie powrzeszczeć. Odziwo Alicji nic to nie robiło. Ostatnio kilka razy nie miałam opcji jej uśpić to chodziła za mną aż sama nie padła. Raz przed tv a raz wysłałam ją do łóżka żeby sobie poleżała - nie minęła minuta i spała- w szoku byłam bo nigdy przenigdy nie usnela sama [emoji4] Czasem chodzi i jest marudna ale nie pójdzie spać. Więc u nas to bardzo różnie wygląda. Dziś się zapowiada że pójdą spać obie razem bo mała już długo aktywna więc jak podepne pod cyca to odleci. Właśnie idziemy [emoji2]
A u was jak wygląda zasypianie w dzień i w nocy?
Macie jakiś pomysł na prezent mikołajowy? Nie wiem co kupić mojej Alijce. Mam krechę a pępek w środku czarny. Faktycznie jak brudny wygląda [emoji23] Czuje pod palcem że niedługo będzie można pilingiem to zedrzeć[emoji6]
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W nocy kładziemy Mateusza na zmianę, jedną noc ja, drugą mąż. W dzień jest gorzej czasami uda się tak, że Ignaś zaśnie to bezproblemowo idę kłaść Matiego. A czasami, tak jak dziś, biorę małego w bujak, ciągnę z nami do pokoju i próbuję uspać M. Zasypia tak , że trzeba się przy nim położyć i albo coś poczytać albo opowiedzieć. Przytula się i śpi. Teraz go odsmoczkowujemy, więc zasypia dłużej. Ignaś czasami spokojnie poleży, czasami śpi, a czasami się drze w niebogłosy. Ciężki chleb ogólnie, te usypianie. Ale jak już się uda i M. śpi, to mam 2 godziny spokoju
Na Mikołajki nic nie kupuję. Na święta myślę kupić tory hot wheels bo uwielbia auta i szybką jazdę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sharlotka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując