Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wypadanie włosów, łysienie- WĄTEK GŁÓWNY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-01-18, 19:03   #49
karpatka
Raczkowanie
 
Avatar karpatka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 31
Dot.: wypadające włosy... :(

Cytat:
Napisane przez Ray
przyczyna wypadania wslosow jest rozna i nie musi oznaczac nic zlego..wlos wystepuje w 3 fazach faza w ktorej wlos rosnie to faza angenu wlos jest nowy silny a faza telogenu to faza kiedy wlos mozna ujac jest "martwy" czeka aby na wypadniecie to nic zlego moze byc tak ze wiekszosc twoich wlosow jest w fazie telogenu tylko dlugi orkes nawet do paru mc.. sobie tam siedza martwe i teraz sypia sie.. ale to oznacza ze zaraz po nich wyrosna nowe silne wlosy a angenie
moge powiedziec ze maseczki na wlosy czy jakies mazie masci nie dadza rezultatego jakiego oczekujesz poniewaz zeby pomoc wlosow w zhamowaniu ich wypadania trzeba to zrobic od wewnatrz poprzec witaminy albo zelazo ktore dostarcza uklad krowionosny do "cebulek" wlosa.. cebulka w nawiasie bo to potoczna nazwa.. zadna masc czy szampon nie dotrze tam a jesli dotrze to w znikomych ilosciach.. ja proponuje co sama potrwierdze na wlasnychw lsoach to 3 mc kuracja witaminowa 4 tabletki dziennie drominu.. badz 2-3 tabletyki dziennie skrzypu polnego przez okolo 3 mc efekt widac po 1,5 mc..
ale efekt jest mi po 3 mc przestaly zupelnie wypadac jak odstawisz witaminy po 3 mc i w przerwie okolo mc nie stosowania znow zaczna wypadac to albo ponowic kutracje albo zglosic sie do dermatologa.. i na prawde wszystkie masci niby na wypadanie wylosow to sciema i chwyt markietingowy
Oczywiscie masz racje.Ja nie mialam na mysli normalnego wypadania włosów np martwych.Moje włoski zaczeły wypadac w sporo wiekszych ilosciach.A teraz po kuracji sie wzmocnily po prostu.I to było moim zamierzeniem.
Pzodrawiam
__________________
karpatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując